Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gecmis olsun ciktin mi hastaneden
Evet canım yenice eve geldim çok şükür 😘
Tünaydın kızlar sabah bıdıklarımın mamasıydı suyuydu benim kahvaltı falan anca müsait oldum.
Gününüz güzel geçsin sağlıkla geçsin 🙏

Y yosunlupapatya ayaklanmışsın canım çok sevindim gelmiş gitmiş olsun 🙏😘
Saolasin kaptanımm ❤️
Geçmiş olsun canm tez zamnda toprlanirsin inşallah 🤲🏻 Y yosunlupapatya
Saolasin canimm teşekkür ederim 🥰

Kiymayi kavurup dondurucuya koy yemege kolayca eklersin, ben bazen oyle yapiyorum, kavutmusken de cok kavuruyorum cig kiyma dolapta bozulursa derdi de kalkiyor ortadan
Ben çiğden koymuştum o yüzden erindim dediğin gibi yapayım en iyisi öyle çıkarıp isitsam bile on numara olur

1000159881.jpg
kaptanimmmmmm :KK25: :KK72::KK50:
Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG Jou Jou

Lena deyince farkettim canım sabah yumurtan peynirin olsa harika, ama az ve öz 🥰 afiyet olsun ❤️

Aralarda bir şey yemedin mi canım sabahın akşamın çok güzel afiyet olsun ❤️🥰

Anaa fezam ilerde bir gün bende çok zayıf olurda yaparsam bana da söyle 😍

Afiyet olsun çiçeğim 😍 19.00 dan sonrasını okumak istemedi bu gözler 😒 ve benim fikrim daha yolumuz uzunken ne gerek var bu kadar aclığa. Sağlıklı dolu dolu kahvaltı ara öğünler ve yine dengeli bir akşam. Aç kaldığın için yeme isteği hep devaö etmiş diye düşünüyorum.

Kafanda sürekli yaşayıp ne olacak diyerek durma camım. İnş Rabbimin izniyle güzel sonuclar cıksın ❤️
Menün güzel afiyet olsun 🥰

Bugünün çok gğzel canım ama dünün akşam yemeği fazla geldi hele meyve suyu bence olmamalı. Afiyet şifa olsun canım 😍❤️

Kendimize yaptığımız kötülüğü başkası bize yapamaz gerçekten. Biz sağlıkşı beslenelim de artı kalacaksa da kalsın canım bşzden önenmli değil 🙏❤️🥰
Evet istek konusunda haklisin. Bir yandan aç kalarak iradem gelisiyor diyorum bir yandan da bu nasil irade diyorum.
Dun sabah " ne yesem , hangi lezzetli seyi yesem acaba " diye uyandim. Yani ac uyanmaktan daha tehlikelisi ne yesem diye uyanmak 🐵
Oyle hergun yaptigim kahvaltilar, guzel bile olsa sutlu meyveli karisimlari bosuna yiyecektim canim cips gibi tost gibi lahmacun borek simit kebap gibi boyle kuvvetli tatlar cekti:KK53:

Dedim durayım ikindi guzrl bir ogun yiyeyim , corba , tavuk cevirme salata ayran olacakti.
Yürüyüşümü de o ara yapacaktim. Arqbayi carsiya uzsk bir yere park ettim Allahtan carsiya gider gitmez keyfimce corbami ictim. Yuruyusumu yaptim tavugu da aldim grlirken esim aradi. Bu arada ohlumla cikmistik onu 16.30 da dershaneye biraktim. Saat 18.30 da cikacagini anlamistim, 2 saat çarşıda durmayacağımı otobüsle gelmesini söylemiştim .isim bitti arabayi otoparktan cikardim gelitken esim aradi. esimin da carsida isi vardi , eksik yapmis , yok arabanin anahtarını unutmus yok bisikletciyi dershaneki oglan biliyirmus onu bekliyim alip anahtari almaya gideyim vs:confused:baktim 15 dk kalmis bucuga, cocugu bekliyim dedim 45 geceye kadar bekledim. Sonuç itibari ile ne oğlanı dershaneden alabildim ne anahtarcıya gittim ne markete uğrayabildim ya da çocukların özel dersine yetişebildim:olamaz: apar topar salata yapip cocuklara yemek koyma , hocaya ikramlik hazirlama telasina girdim. Tabi bu arada oglanin biri de annesiyle fikri paylasimlar yapiyor:olamaz: , onu dinliyorum, anlar gibi yapıyorum kafam baska yerde :ıslık:arada da kizar ha anne niye beni dinlemiyon diye. O bana demeden ben babasinin dedikodusunu yaptim qcelem oldugunu soyledim. Bir daha da esimin isteklerini savusturmaya karar verdim. Panik halinde bir sey istiyor ve o panigin icine beni cekiyor. Oglani bekle, deshaneden al , bisikletciyi bul diyor ama daha o saatte bisikletci acik mi degil mi qrayip sormamış bile. Aksam trafigi yuzunden birak park yeri hic bir yerde saga cekip duracsk yer bile yok.
2 gundur ikindi saatinden sonra carsiya uğramak bana iyi gelmedi. Belki 8-10.000 adım yürüdüm Çarşı İşlerini hallettim ama menülerime kötü yansıdı. Dersimi cikardim✅ durum bundan ibaret kaptanim :KK200:

Evet canım, ayranın içine attım, laktozsuz yoğurtla yaptım, sadece yoğurt biraz tatlımsıydı
Chia ve keten tohumu ayrı bir tat vermedi🥰
Güzel fikir canım deniycem ❤️
İnşaAllah hayırlı sonuçlar çıkar canım
Habersiz bırakma bizleri
Acil şifalar dilerim 🥰🥰

Çok geçmiş olsun canım 🙏 ne oldu peki sonuçlar

Canım sonuç ne olursa olsun değiştirmem bunun farkındayım. Elden birşey gelmiyor. Sadece küçük bebeleri takıyorum kafaya

Hadi geçmiş olsun yosunlupapatyayada

İnşallah canım

Teşekkür ettim canım

İnşallah canım

İnşallah canım

Ya kafaya takmamaya çalışıyorum. Korkutan birşey yok aslında açıkça konuştuk Dr ile. Sadece süreci nasıl yonetiriz eğer pazartesi günü yapılacak olan testten de olumsuz bir sonuç gelirse.

İnşallah canım. Dün akşam ilaçla halledebiliriz demiş Dr. Ama kafamızda soru işareti kalmasın diye yeni bir test daha yapacağız demiş. Bakalım şimdi pazartesiye bekliyoruz.

Geçmiş olsun canım. Bu aralar acayip karın ağrısı salgını var. Benim sınıfta bile en az 3 öğrenci aynı şikayet ile geliyor her gün. Hatta geçen birini eve gönderdim çocuk artık dayanamiyordu çünkü.
Herkese çok teşekkür ederim kızlar, dün gece 2 gibi geldik eve Dr tam birşey demedi, gaz birikmiş fena halde dedi ama karın ağrısı çok da geçmedi, eve gelince kustu sonra 3 gibi uyudu, gece eşim kustugu yeri temizledi ben de kızı temizleyip uyuttum baya geç yattık,sabah yine ağrıyordu karnı macbur ise geldim, kızı babaannesine götürdü eşim, orda da küsmüş ama şimdi daha iyi dedi... inşallah çabuk toparlar, Dr geçmezse çocuk Dr u görsün dedi
Gunaydiiiin arkadaslar 💙

Sevgili mavi takim💙
son 2 gun persembe cuma artık tahil tuketimine sınır koyuyor , varsa kacamaklara, aşırı tuzlu gıdalara bay bay diyoruz. Odem caylari ve bol su iciliyor ki 1 haftalik emeğiniz Cumartesi gunu tartiya yansisin . Menu bildirimi bu surecin en önemlisi , bildiririmlere devam :KK6:

A Asya89
@gezegenfeza
bluegreeneyes bluegreeneyes
@Fit mutlu anne
G Goklerce
@Cakinin Gelini
@Beklenen2
@Deltavealfa
@tomrs
@Beyaz leylak
Hazırım kaptanım 💪
Geçmiş olsun canm nasıl oldu kuzucuk 🌼
Çok teşekkür ederim canım, şimdi daha iyiymiş ama sabah ağrısı vardı yine
Ayran yogurt olsaydi harika olurdu . Afiyet olsun💖💙

Yogun calisan fiziken yorulan inssnlar icin yoga , acik hava yuruyusu cok iyi olmaz mi . Kafa dinlrmek yani.illa kalori degil stresten kilo aldırıyor

Begendim afiyet olsun 💖 sut ne kadar kullanıyorsun kahveye?

Guzel bir mmenu olmus.Afiyet olsun 👌💖

Yogurttan mslesef yeterince protein alinmiyor, emziklisin biraz daha ete ve kan yapici diger gidalara ihtiyacin var :KK60:

Yine kanlica mi kultur mantari mi ? Biz kültür mantarini haslamayiz. Firinda icine tuz koyup pisirince ne guzrl olur beaaa. Senin bu mesajından sonra Dolaptaki mantar aklıma geldi bu sabah soğan ile birlikte kavurup üzerine az salça domates koydum ve yumurta kırdım. Guzel oldu

Gecmis olsun nasil oldu

Simdiye kadarki en guzel menun👌 boyle devam 💙
Çok teşekkür ederim canım,yoga hiç denemedim açıkçası deneyebilirim iyi gelir belki

Evet istek konusunda haklisin. Bir yandan aç kalarak iradem gelisiyor diyorum bir yandan da bu nasil irade diyorum.
Dun sabah " ne yesem , hangi lezzetli seyi yesem acaba " diye uyandim. Yani ac uyanmaktan daha tehlikelisi ne yesem diye uyanmak 🐵
Oyle hergun yaptigim kahvaltilar, guzel bile olsa sutlu meyveli karisimlari bosuna yiyecektim canim cips gibi tost gibi lahmacun borek simit kebap gibi boyle kuvvetli tatlar cekti:KK53:

Dedim durayım ikindi guzrl bir ogun yiyeyim , corba , tavuk cevirme salata ayran olacakti.
Yürüyüşümü de o ara yapacaktim. Arqbayi carsiya uzsk bir yere park ettim Allahtan carsiya gider gitmez keyfimce corbami ictim. Yuruyusumu yaptim tavugu da aldim grlirken esim aradi. Bu arada ohlumla cikmistik onu 16.30 da dershaneye biraktim. Saat 18.30 da cikacagini anlamistim, 2 saat çarşıda durmayacağımı otobüsle gelmesini söylemiştim .isim bitti arabayi otoparktan cikardim gelitken esim aradi. esimin da carsida isi vardi , eksik yapmis , yok arabanin anahtarını unutmus yok bisikletciyi dershaneki oglan biliyirmus onu bekliyim alip anahtari almaya gideyim vs:confused:baktim 15 dk kalmis bucuga, cocugu bekliyim dedim 45 geceye kadar bekledim. Sonuç itibari ile ne oğlanı dershaneden alabildim ne anahtarcıya gittim ne markete uğrayabildim ya da çocukların özel dersine yetişebildim:olamaz: apar topar salata yapip cocuklara yemek koyma , hocaya ikramlik hazirlama telasina girdim. Tabi bu arada oglanin biri de annesiyle fikri paylasimlar yapiyor:olamaz: , onu dinliyorum, anlar gibi yapıyorum kafam baska yerde :ıslık:arada da kizar ha anne niye beni dinlemiyon diye. O bana demeden ben babasinin dedikodusunu yaptim qcelem oldugunu soyledim. Bir daha da esimin isteklerini savusturmaya karar verdim. Panik halinde bir sey istiyor ve o panigin icine beni cekiyor. Oglani bekle, deshaneden al , bisikletciyi bul diyor ama daha o saatte bisikletci acik mi degil mi qrayip sormamış bile. Aksam trafigi yuzunden birak park yeri hic bir yerde saga cekip duracsk yer bile yok.
2 gundur ikindi saatinden sonra carsiya uğramak bana iyi gelmedi. Belki 8-10.000 adım yürüdüm Çarşı İşlerini hallettim ama menülerime kötü yansıdı. Dersimi cikardim✅ durum bundan ibaret kaptanim :KK200:
Benim bu yazıhı okurken en az 50 kalori harcamam peki 🤣
Tamam canım ben süreci uzatarak kendimizi yormamak gerektiğine inanıyorum. He ödülümüz olmayacak mi tabiki olacak ama cumartesi öğlen mesela. Ama canımız istemiyprsa hiç olmayacak 🤩

X