Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüne baktım, şişirecek bişey de görünmüyor

Benim karnım yoğurt yediğimde şişer veya ekmek, börek abarttığımda

Sanırım unuttum o yüzden. 2 gecedir ayaklarım buz gibi uyanıyorum. Üşengeçlikten yorganlari çıkaramadım sabaha karşı ayağımı çarşafa dolamisim

Ayran yogurt olsaydi harika olurdu . Afiyet olsun
Başlamam lazım ama çok halsizim, gerçekten anlamıyorum işten geliyorum yemek vs kendimi zor atıyorum odaya sonra baygın uzanıp hiç hirsey yapamıyorum
Yogun calisan fiziken yorulan inssnlar icin yoga , acik hava yuruyusu cok iyi olmaz mi . Kafa dinlrmek yani.illa kalori degil stresten kilo aldırıyor
Begendim afiyet olsun sut ne kadar kullanıyorsun kahveye?
Guzel bir mmenu olmus.Afiyet olsun
Yogurttan mslesef yeterince protein alinmiyor, emziklisin biraz daha ete ve kan yapici diger gidalara ihtiyacin var
Kaptanım normalde haşlanır doğranır ince ince baharat falan soğanla kavrulur
Bu şekilde biraz yavan ben tuz serpiştirip yedim
Yine kanlica mi kultur mantari mi ? Biz kültür mantarini haslamayiz. Firinda icine tuz koyup pisirince ne guzrl olur beaaa. Senin bu mesajından sonra Dolaptaki mantar aklıma geldi bu sabah soğan ile birlikte kavurup üzerine az salça domates koydum ve yumurta kırdım. Guzel oldu
Gecmis olsun nasil oldu

Simdiye kadarki en guzel menun boyle devam

Canim afiyet olsun hareketinle yakmışsındır çoğunu yine de kilo vermeyi hedefliyorsan son 2 gün bağırsaklarını çalıştırmaya ve ödem atmaya yönelik bir şeyler yapmak zorundasın. Yoksa tartida istedigin eksiyi goremezsin biz de göremeyiz carsamba oglen olmasi iyi olmus.
Bu iki gundur protein-sebze-yogurt hatta kefir-bagirsak çalıştırıcı meyve bol dereotu maydanoz limon tercih edersen haftayi eksi ile kapatirsin insallah.

selam nasılsınız moda diyetler gelir geçer aslolan Akdeniz diyetidirmoda diyet çıkarıp üzerimizde deney yapıyorlar diyorum hep...

Leylacim hoşgeldinnn haberlere çıktı biliyor musun aralıklı oruç sağlığa çok zararlıymış kalp krizine sebep oluyormuş diye izledim hakikaten moda oldu bu aralıklı oruç bu yüzden az öz de olsa sabah kahvaltısıni atlamamak istiyorum bende ama tabii akşam saati yine erken kapatarak

Normalde kıyma ekleycektim de erindim kaptanım diyetisyenim bu hafta full kıymalı sebze üzerine yoğurt verdi normalde

Kanlıca mantarı canım
Aaa bende akşamdan soğanımı doğradım sabah mantarla kavurup üzerine yumurta kırdım getirdim okula namm nammm öğlen yiyecem çok açım

hoşbuldummm

yaaa habere çıktığını bilmiyordum, hem üzüldüm hem sevindim
buraya geldiğimden beri arkadaşlarıma aralıklı oruç ve diğer moda diyetlerden uzak durun diyorum ama ısrarla devam ediyorlar çabuk kilo vermek uğruna.. e ben de o yazılanları listeleri görmek yorum yapmak istemiyorum açıkçası

çok iyi bir karar almışsın

Leyl sen nerelerdesin geçen seni sordum

canımm fotoğrafçıyım biliyorsun o yüzden yazın yoğunlaşıyorum. aslında belirtmiştim yazın pek buralarda olamam ben diye... işlerde hafifleyince fırsat bulup yedim içtim gezdim geldimmm
Ohh ne güzel yapmışsın özlettin kendini

Normalde kıyma ekleycektim de erindim kaptanım diyetisyenim bu hafta full kıymalı sebze üzerine yoğurt verdi

Kiymayi kavurup dondurucuya koy yemege kolayca eklersin, ben bazen oyle yapiyorum, kavutmusken de cok kavuruyorum cig kiyma dolapta bozulursa derdi de kalkiyor ortadan

Sibelcim sanada çok geçmiş olsun bugün daha iyiyim dün kendimde değildim pek çok şükür ben atlattım hayırlısı ile seninde sonuçların temiz gelir inşallah dua et bol bol
İnşallah canım.
Canım şimdiden bu kadar derin düşünüp kendini üzme. Herşey çok güzel olacak herşey geçecek içini ferah tut
Ya işte dusunmeyecegim diyorum ama yine düşünürken buluyorum kendimi. Herhalde anne olunca iki kat daha fazla düşünüyorsun.

Canım çok geçmiş olsun nasıl oldu kızın
Günaydınlarrrrr
temiz eve uyanmak gibisi de yok @gezegenfeza ellerine sağlık
Günaydın canım kaptanım
Günaydın herkese.
Kalktım sigara böreği kızartıyorum. Ama yemeyeceğim
Günaydınnn ellerine sağlık (1 tane olur bence)
Çok iyi canım afiyet olsun
Cümleten günaydınlar hanımlar.
Günaydııınnn
Gunaydın hanımlar
Günaydın canım
Madem gitti artın daha aç bırakma kendini normal ye canım diyetisyen sonucunu bize de yaz
Çok güzel menü canım afiyet olsun
Günaydınnn
Afiyet olsun etli ekmekler büyük oluyor sanırım ama 1 lahmacun inceliğinde ise ok
Afiyet olsun güzel olmuş canım yürüyüş de süper
selam nasılsınız moda diyetler gelir geçer aslolan Akdeniz diyetidirmoda diyet çıkarıp üzerimizde deney yapıyorlar diyorum hep...

Selaammm seni burda görmek ne güzel daha sık gel hatta sürekli gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…