Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canm nasıl oldu kuzucuk

Günaydın kızlar
Dün baya tempolu bi gündü esimin yanina dukkana gittim tum gun ayaktaydim yetmedi aksam kinaya gittim deli gibi oynadim ohh kurtlarimi döktüm bitik haldeydim aksam hemen uyudum eve gelince menumu de yazarim birazdan ayaklarimda ödem var muhtmelen asiri sis hissediyorum ödem suyu yapicam bugun

Porsiyon olarak bana da fazla geldi. midem rahataız oldu sonra. Hazır meyve suyu değildi. Hasta olmayayım diye portakal suyu içerim. Ananas da ödem attırır diye düşündüm.
Canım yşne de meyve suyu değil direkt şekerini alıyoruz diye biliyorum. kahvaktıda bir meyve yşyebilirisn ananas da olur vrya bir küçük portakal mandalina
Cümleten günaydınlar hanımlar.
Günaydınlarrr
Gelsin bu saat itibari ile eksilet canım diyetisyen sonuclarinı beni de etiketle he mi yazarken
Kızlar anlamsız bir şekilde karnım davul gibi şişti. Hiç kaçamak yok reglide bitti ama karnım yüzüm vs şişti.
Tuz miktarı yemeklerdeki olabilir. Veya su miktarı az gelniş olabilir... Üşütmüş olabilirsin aklımdaki ihtimaller

26 Eylül Çarşamba
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
4 zeytin
Salatalık,maydanoz
Köz biberli sos kahvaltilık
Yarım dilim tbe
Öğle
1 porsiyon etliekmek
2 bardak ayran
Su 2 lt anca olmustur
Spor 45 dk yürüyüş + 1.5 saat oynadım kınada

Öğle başka bisey yeme şansım yoktu ackmıştım baya mecbur yedim ama eritmişimdir inşAllah
Cicekbocekkaktus

Eklentiler

• Screenshot_20240926_091638.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 1
Günaydın

Canım şimdiden bu kadar derin düşünüp kendini üzme. Herşey çok güzel olacak herşey geçecek içini ferah tut

Teşekkür ederim çok büyük ihtimal üşüdüm. 2 gecedir sabaha karşı çok soğuk yorganlari çıkartmak lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…