Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar güya uyumak için yattım kızım ağladı kalktı, yatırmaya çalıştım uyumadı karnım ağrıyor dedi , bir süredir ara ara ağrıyordu ama psikolojik veya üşütme falan diye düşünüyordum gece uykudan uyanıp ağladı baya uyuyamayjnca acile geldik, tahlil röntgen falan çektiler bekliyoruz şimdi
Geçmiş olsun canm nasıl oldu kuzucuk 🌼

Günaydın kızlar 😊
Dün baya tempolu bi gündü esimin yanina dukkana gittim tum gun ayaktaydim yetmedi aksam kinaya gittim deli gibi oynadim ohh kurtlarimi döktüm bitik haldeydim aksam hemen uyudum eve gelince menumu de yazarim birazdan ayaklarimda ödem var muhtmelen asiri sis hissediyorum ödem suyu yapicam bugun

Porsiyon olarak bana da fazla geldi. midem rahataız oldu sonra. Hazır meyve suyu değildi. Hasta olmayayım diye portakal suyu içerim. Ananas da ödem attırır diye düşündüm. 🥺
Canım yşne de meyve suyu değil direkt şekerini alıyoruz diye biliyorum. kahvaktıda bir meyve yşyebilirisn ananas da olur vrya bir küçük portakal mandalina 😘
Cümleten günaydınlar hanımlar.
Günaydınlarrr :KK200:
Günaydın kızlar.
Dünkü açlık sonrası sabah çok şükür ki salı çıkan + gitmiş tamamen .

Saat 10 da diyetisyende olacağım, bakalım ölçüm sonucu ne olacak merak ediyorum :)

Cumartesi günü eksi çıkacağım artık çok şükür.
-100 bile ne kadar kiymetliymis salı günü anladım bunu.
Gelsin bu saat itibari ile eksilet canım 🤩 diyetisyen sonuclarinı beni de etiketle he mi yazarken 😘
Kızlar anlamsız bir şekilde karnım davul gibi şişti. Hiç kaçamak yok reglide bitti ama karnım yüzüm vs şişti.
Tuz miktarı yemeklerdeki olabilir. Veya su miktarı az gelniş olabilir... Üşütmüş olabilirsin aklımdaki ihtimaller ❤️

26 Eylül Çarşamba
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
4 zeytin
Salatalık,maydanoz
Köz biberli sos kahvaltilık
Yarım dilim tbe
Öğle
1 porsiyon etliekmek
2 bardak ayran
Su 2 lt anca olmustur
Spor 45 dk yürüyüş + 1.5 saat oynadım kınada 😁

Öğle başka bisey yeme şansım yoktu ackmıştım baya mecbur yedim ama eritmişimdir inşAllah
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Eklentiler

• Screenshot_20240926_091638.jpg
    Screenshot_20240926_091638.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 1
Canım yşne de meyve suyu değil direkt şekerini alıyoruz diye biliyorum. kahvaktıda bir meyve yşyebilirisn ananas da olur vrya bir küçük portakal mandalina 😘

Gelsin bu saat itibari ile eksilet canım 🤩 diyetisyen sonuclarinı beni de etiketle he mi yazarken 😘

Tuz miktarı yemeklerdeki olabilir. Veya su miktarı az gelniş olabilir... Üşütmüş olabilirsin aklımdaki ihtimaller ❤️
Günaydın :KK200:

Canım sonuç ne olursa olsun değiştirmem bunun farkındayım. Elden birşey gelmiyor. Sadece küçük bebeleri takıyorum kafaya

Hadi geçmiş olsun yosunlupapatyayada

İnşallah canım

Teşekkür ettim canım

İnşallah canım

İnşallah canım

Ya kafaya takmamaya çalışıyorum. Korkutan birşey yok aslında açıkça konuştuk Dr ile. Sadece süreci nasıl yonetiriz eğer pazartesi günü yapılacak olan testten de olumsuz bir sonuç gelirse.

İnşallah canım. Dün akşam ilaçla halledebiliriz demiş Dr. Ama kafamızda soru işareti kalmasın diye yeni bir test daha yapacağız demiş. Bakalım şimdi pazartesiye bekliyoruz.

Geçmiş olsun canım. Bu aralar acayip karın ağrısı salgını var. Benim sınıfta bile en az 3 öğrenci aynı şikayet ile geliyor her gün. Hatta geçen birini eve gönderdim çocuk artık dayanamiyordu çünkü.
Canım şimdiden bu kadar derin düşünüp kendini üzme. Herşey çok güzel olacak herşey geçecek ♥️😘💙içini ferah tut

Teşekkür ederim çok büyük ihtimal üşüdüm. 2 gecedir sabaha karşı çok soğuk yorganlari çıkartmak lazim

X