Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım çok çok geçmiş olsun 💐
Herşey çok güzel olacak sakın moralini bozma.
Sana ve yosunlupapatya yazmak için girdim ki mesaj yazmışsın
Canım sonuç ne olursa olsun değiştirmem bunun farkındayım. Elden birşey gelmiyor. Sadece küçük bebeleri takıyorum kafaya
Kızlar Y yosunlupapatya ameliyatını olmuş yarın inş taburcu olacakmış. :KK200: Şu anlık az bi ağrısı dışında iyi 🙏
Hadi geçmiş olsun yosunlupapatyayada
Canım çok geçmiş olsun lütfen moralini bozma Allah'ın izniyle herşey çok güzel olucak
İnşallah canım
Allah şifani versin inşallah
Teşekkür ettim canım
Stres yapma canım benim iyi istirahat ler
İnşallah canım
Hayırlı haberler inşaAllah canım 🤲🏼🤲🏼
İnşallah canım
Canim ben de bir onceki mesajini yeni gördüm hizli hizli sayfalari cevirdim acaba yeni bir mesajin var mi sonuc ne oldu diye .Oncelikle gecmis olsun Rabbim şafi ismi ile kolaylikla şifa versin her ne ise.Ikinci olarak canını sıkma moralini bozma bu isler belli olmaz gerekirse tekrar yaptirirsin tahlilleri sen kendini moralini iyi tut once hersey cok guzel olsun inşallah 🤲
Ya kafaya takmamaya çalışıyorum. Korkutan birşey yok aslında açıkça konuştuk Dr ile. Sadece süreci nasıl yonetiriz eğer pazartesi günü yapılacak olan testten de olumsuz bir sonuç gelirse.
Lena deyince farkettim canım sabah yumurtan peynirin olsa harika, ama az ve öz 🥰 afiyet olsun ❤️

Aralarda bir şey yemedin mi canım sabahın akşamın çok güzel afiyet olsun ❤️🥰

Anaa fezam ilerde bir gün bende çok zayıf olurda yaparsam bana da söyle 😍

Afiyet olsun çiçeğim 😍 19.00 dan sonrasını okumak istemedi bu gözler 😒 ve benim fikrim daha yolumuz uzunken ne gerek var bu kadar aclığa. Sağlıklı dolu dolu kahvaltı ara öğünler ve yine dengeli bir akşam. Aç kaldığın için yeme isteği hep devaö etmiş diye düşünüyorum.

Kafanda sürekli yaşayıp ne olacak diyerek durma camım. İnş Rabbimin izniyle güzel sonuclar cıksın ❤️
Menün güzel afiyet olsun 🥰

Bugünün çok gğzel canım ama dünün akşam yemeği fazla geldi hele meyve suyu bence olmamalı. Afiyet şifa olsun canım 😍❤️

Kendimize yaptığımız kötülüğü başkası bize yapamaz gerçekten. Biz sağlıkşı beslenelim de artı kalacaksa da kalsın canım bşzden önenmli değil 🙏❤️🥰
İnşallah canım. Dün akşam ilaçla halledebiliriz demiş Dr. Ama kafamızda soru işareti kalmasın diye yeni bir test daha yapacağız demiş. Bakalım şimdi pazartesiye bekliyoruz.
Kızlar güya uyumak için yattım kızım ağladı kalktı, yatırmaya çalıştım uyumadı karnım ağrıyor dedi , bir süredir ara ara ağrıyordu ama psikolojik veya üşütme falan diye düşünüyordum gece uykudan uyanıp ağladı baya uyuyamayjnca acile geldik, tahlil röntgen falan çektiler bekliyoruz şimdi
Geçmiş olsun canım. Bu aralar acayip karın ağrısı salgını var. Benim sınıfta bile en az 3 öğrenci aynı şikayet ile geliyor her gün. Hatta geçen birini eve gönderdim çocuk artık dayanamiyordu çünkü.

Canım sonuç ne olursa olsun değiştirmem bunun farkındayım. Elden birşey gelmiyor. Sadece küçük bebeleri takıyorum kafaya

Hadi geçmiş olsun yosunlupapatyayada

İnşallah canım

Teşekkür ettim canım

İnşallah canım

İnşallah canım

Ya kafaya takmamaya çalışıyorum. Korkutan birşey yok aslında açıkça konuştuk Dr ile. Sadece süreci nasıl yonetiriz eğer pazartesi günü yapılacak olan testten de olumsuz bir sonuç gelirse.

İnşallah canım. Dün akşam ilaçla halledebiliriz demiş Dr. Ama kafamızda soru işareti kalmasın diye yeni bir test daha yapacağız demiş. Bakalım şimdi pazartesiye bekliyoruz.

Geçmiş olsun canım. Bu aralar acayip karın ağrısı salgını var. Benim sınıfta bile en az 3 öğrenci aynı şikayet ile geliyor her gün. Hatta geçen birini eve gönderdim çocuk artık dayanamiyordu çünkü.
Sibelcim sanada çok geçmiş olsun bugün daha iyiyim dün kendimde değildim pek çok şükür ben atlattım hayırlısı ile seninde sonuçların temiz gelir inşallah dua et bol bol🤲🏼

Günaydın kızlar.
Dünkü açlık sonrası sabah çok şükür ki salı çıkan + gitmiş tamamen .

Saat 10 da diyetisyende olacağım, bakalım ölçüm sonucu ne olacak merak ediyorum :)

Cumartesi günü eksi çıkacağım artık çok şükür.
-100 bile ne kadar kiymetliymis salı günü anladım bunu.

Günaydın kızlar internet paketim bitmiş yeni açıldı yazamadım.
Dünkü menum . Sabah ilik şu içine chia

Kahvaltı 10.00 2 etiform arasına labne 2 yumurta haşlanmış 4 zeytin yarım domates

Ara 13.30 Türk kahvesi züber
Ara 17.00 1 bardak ayran

Akşam 19.00 1 tabak bol salata içine 2 avucicj kadar kızarmış tavuk madensuyu

Akşam 20.00 tarçınlı limonlu beyaz çay
Şu 3litre. 20dakika yürüyüş LenaG LenaG

Miigrostan cnm glutene intöleransim var. Bu glutensiz ekmek🤭🤣

Saol kaptanim. Dün yazmıştım aslinda dur bakim

Hay hayyy efendimmmm ellerin dert görmesin çok severim temiz ortamları her yer çicek cicekkk o hallldeeee bir fincan kahveyi hak ettin ablaa all buyur afiyet bal seker olsun ☕☕☕☕☕☕☕☕☕
Ooh ellerine sağlık
Çorabı giyip tekrar yatarım, kalkınca içerim😘
Soğur ama olsun, beni düşünmüş yapmış can arkadaşım :KK19:

X