Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tayin istenilen ve istediğin ile bağlı canım anladigim kadarıyla sizde. Hakkınızdan hayırlısı ne ise o olsun.

Ay sonu hedefim 93 kg

Doğum günün kutlu olsun

Y yosunlupapatya bu hafta ayri takimlardayiz gel seni bir
Canimm bende sana dün diyecektim ayrı düştük gene seninlee ballı lokma tatlımm dün birazcık cozuttum ama bugün taamm gaz devamm istikrarlı ilerliyorum şükür akşamda yürüyüş yapicam inşallah grup motivasyonu diye bir şey var ciddennn senin bu yürüyüşlerinle daha 65 lerini kutlayacaz bee

Kızlar birkaç gündür böyle habersiz çok alakasız misafirler geliyor sinir oluyorum, yani zaten çalışıyorum hafyasonu kendimce planım falan var ama geleni de geri çevirebilecegim bir olay değil, misafir severim ama düşünün 10 yıllık evliyim eşimin yurtdışında yaşan amcası 20 yıldır gelmemiş Türkiye'ye 2 gün önce geldi ve kapıda görünce haberimiz oldu, zaten tanımıyorum adamı ben ise gittim eşim ilgilendi falan sonra kv ye geçti heralde, şimdi de eşimi bir kuzeni aradı onu da hiç görmedim ismen tanıyorum sizin evin orda indim otobüsten bavulla kaldım beni alır mısın diye il dışından uzak bir ilden gelmiş, 3 gün önce de kuzenin annesi gelmişti o da aynı şekilde onu da kvye götürdük yani çok saçma geldi bu hafta yasadiklarimz

Canım birşey diyemem özel konularda ben yorum yaptığımda çok açık sözlü oluyorum bu seferde karsimdakiler yanlış anlıyor o yüzden sen daha iyi bilirsin.

Daha yeni öğlen oldu canım. İstersen istikrarlı için erken karar vermegenelde ne oluyorsa ikindi ile akşam arası oluyor bizlere

Canım birşey diyemem özel konularda ben yorum yaptığımda çok açık sözlü oluyorum bu seferde karsimdakiler yanlış anlıyor o yüzden sen daha iyi bilirsin.
Yok canım ben alinmam ama bana bu durumun garip gelmesi normal mi ? Garip bir durum gibi bence, eşimin de haberi yok zaten benden habersiz yapmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…