Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım
Toparlarsın sen kaptanım
canım doktor kahve için birşey söyledi mi? kahve kalp çarpıntısı yapar. bence içme derim.
ben de çok kaçamağa meyilliyim yaa
bu arada karabuğdaylı ve kahveli topların tarifini verir misin?
Azaltmaya çalışacağım kahveyi
Kahveli topları marketten aldım ama sadece,hurma,hindiba özü,fındık kullanıp dışını kahveye bulamışlar öyle yazıyordu.
Karabuğday topları: 2 havuç,6-7 tane karabuğday patlağı,fıstık ezmesi (kıvam vermek için göz kararı bana 1.5 yk yetti),1 tk bal bızlattım yuvarlayıp erimiş çikoya buladım.
Kahveli hurma topu hazir mi sen mi yaptın
Hazır canım marketten aldım içinde hurma,hindiba özü fındık varmış top yapıp çekilmiş kahveye bulamışlar.
Afiyet olsun adetse boşnak mantı bir sorun yok tadına bakmışsın porsiyonsa evet bira kaçmış
Afiyet olsun doğumgünü çocuğu menüsü bişi demiyorum doğum günün kutlu olsun
Afiyet olsun sarmanın porsiyonu 4 adet oluyor
Gunaydinlar gerçi burada daha aymadi ama
Günaydın canım
Günaydın
Hasta halsiz ama hafta sonu kadını olarak iş başındayım
Günaydın uyandığında ilk 10 sn sadece insansın ondan sonra kadınlık gücü yükleniyor ve hayata girişiyorsun öyle kıytırıktan da değil haa hakkıyla

Polislerde mayıs-haziran gibi tayin oluyor. Bizdeki eş durumu da agustosa kalıyor. İl emrini kaldirdilar bu sene.
Ama emniyetin yer değiştirme mevzuatını okudum. Orda eşten dolayı zamansız şekilde yeri değiştirilebilirmis o ilin valisinin izniyle. Birkaç kişiyle konuştu eşim de. Onlar da kısa zamanda hallolur senin işin, senin durumunda olan kaç polis vardır ki o şehirde dediler. Bakalım, tercih yapacağım ama umarım dedikleri gibi olur

Hayırlı olsun kaptanım yalniz ben tatile ayrılsam burayı bırakmaya niyetim yok aslında ama uyamayacagim muhtemelen bu hafta. Taşınma durumu hâlâ var çünkü.

Yok canım 1 adet porsiyon yer miyim hiç. O kadar uğraşıyoruz. Tadını çok merak ediyordum. O da boşnak böreği giibymiş. Hiç farkı yok. Bugün dengelerim dün genel olarak da çok yedim

Çok geçmiş olsun, Rabbim şifanı versin bir an önce

Sanırım ceyranda kaldım. Yada sporda usuttum
Olabilir canım dikkat et kendine
Gunaydin canim gittim geldim ben, sen naptin benim 14 000 oldu bugun
Oo maşallah benim 12.bin oldu
Günaydın kızlar mutlu Pazarlar dertsiz tasasız tatil gibi tatil olan bir pazar olsun
Günaydın
Günaydın herkese
Güzel bir pazar olsun bol dinlenmeli.
Günaydın

Bu günden itibaren denglemeye devam kaptanım
Günaydın canım

Olabilir canım dikkat et kendine

Oo maşallah benim 12.bin oldu

Günaydın

Günaydın

Hazırlığa geçmek istermisin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…