Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ıkı uc yaslarından berı yemıyor benımkı asırı zayıf butun gun yemese açım demez. oglen bır corbayla hepsını bıle bıtırmez doydum der. yanı kucukken fast food yemezdıkı. ozaman da yemıyordu et balık ıste sebze . sadece kofte yerdı sebzelerden ıkı tanmesımı fılan. bı de kuru bakliyat etlı dolma oyle.

evde beraber yapcak bırı olsa guzelmıs tek yapnaya erırnırım ben

Benim oğlum herşeyi yerdi boşanma döneminde hiç birşey yemedi aşırı zayıfladı içine kapandı şimdide herşeyi yiyor sürekli fast food istiyor yada makarna boşanma ve ayrılıklar çocuklari malesef çok kötü etkiliyor

benım bosanmayla alakası yok ezelden berı cocuk yemek secıyor cok zayıf lunaparkta bıle cılız dıye bazı oyuncaklara almadılar abla kemerden kayar dedıler. paket gıda da okadar vermedım halbuki. yanı tmm sebze yemeyebılır ama et yeseydı en azından neden sadece kofte ( veya hamsı kızartma fırında balık. ıste tavuklıu makarna. bende sebze cok sevmem ama ıskenderdı donerdı kebaptı duyrumdu yerım. bu onları da yemez.

kucukken kıs veya yaz sebzelerını blendewrlayıp corba yapardım ıcerdı. sımdı onu da ıcmıyor bu corbanın tadı kotu dıyor.

15 dk lık olanı yapmaya çalışacağım inşallah

Kız evde tek başınayken kafana göre hoplayıp zıpla işte ne güzel. Olmadı zumbaya yazıl topluca hoplayıp zıplarsınız
ısyerım evıme cok uzak servıs yok. zaman kalmıyor kı zatn sabah ın korunde kalkıyoruz aksam hemen eve gıtmek ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…