Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de deneyeyım fırında busekılde yapmayı sebze sevmıyorum ya belkı negenırım.

Sana dedim kendim yaptım hatayı. Ama kendime cezaverdim ceza olarak eve yürüyerek geldim

Kızlar takviye alan arkadaslarım ben de bısı sorucam, yartın ısyerıne doktor gelıcek kısa surelıgıne sanırım ılac da yazdırılabılıyor ılk defa ınıcm doktora. benım bu toz dan sureklı susadıgım ıcın bı de dıyetten vıtamın degerkerım dustugu ıcın dudagımda ucuk cıktı dudaklarım kurudu. sızce hangı degerım dusmus olabılır dıyetten ona gore sgk nın karsıladıgı bır vıtamın yazdırayım dıyorum. Acaba bagısıklık yukseltıcı mı yazdırsam?

Annem babam pazardan kabak patlıcan almıs sebze olarak baska ne alayım kı dedı. kabak yemegı patlıcan yemegı olarak pısırıcek. oglumun tek yedıgı sebze olan bezelye mevsımı bıtmıs alamamıs. kabak patlıcan mucver hıcbısı yemez delırıcem ( ne pısırıcez bu cocuga saglıklı. barbunya yap dedım ben de sıcak, kurufasulye derız anlamaz dedım. havucsuz fılan olcak tabı.

Kabaktan spagetti yapıyordu burda arkadaşlar çok lezzetliymiş. Normal spagettiyle kabak spagettiyi karıştırıp sebzeli makarna şeklinde versen yer belki. Biraz da sos yaparsın üstüne hangi sosu seviyorsa( salçalı domatesli ya da kremalı vs.)

Tozu kullanmayı bırakamaz mısın bak canım ileride sağlığından olabilirsin bir devlet hastanesine dahiliyeye izin alıp veya jzin gününde onlar tahlil yapar istersen diyetisyen e de yönlendirir
Toz la çay la ilaçla olacak iş değil kilo vermek
Ben az yersem boğazımi tutarsan verebiliyorum bir diyetisyen e gitmiştim çok yıllar oluyor oda demişti mesele dur diyebilmek diye
Normal ilaçlar bile bir yeri yaparken bir yeri bozuyor bide bunları düşün

Çocuk hep fastfooda alışınca yemiyor malesef oğlumu da babası ve halası alıştırmis çocuk sebze yemiyor bende muzdaribim ama zorlamıyorum
Salatalık domates marul yeşillik bunları seviyor bunları veriyorum eline salatagi tuzu yada şeker domates vs sandviç yapıyorum ne yapayım

Bunu bende duydum denemek istiyorum tarif bulursam

bayram haftası evdeyken her güne mutlaka Growwithjo videosu yaptım çok etkili kızlar.. Dün 1 saatlik videosuna başlamıştım 40 dk da sonlandırdım bitiremedim öldüm var mı bana eşlik edecek olan? haftada 3 gün yapmaya çalışacağım videolarından,, Diyetisyenim gizem listelere bu kızın videosunun linkini ekliyor bu hafta 5 kez bunu yapmanı isterim yazıyordu dedim yine bir bakayım şu videoya gerçekten etkili

gün arasında da bunu yapmaya çalışacağım

Ben bi kaç kez yaptım bu esmer ablayı 20 dkk zor dayandım her seferinde çok etkili

bende bu sabah bi şiş uyandım dedim bakayım kaç gün kalmış. 2 gün kalmış görünüyor hayret ağrı falanda yok herhalde evde olmak ve çok spor yaradı
Gününü bilmek ne güzel. Ben hiç regl günümü bilmedim bir gün 2 kaldı diye. Kendi kafasına göre takiliyor spor cok işe yarıyor valla

canımbu antıdepresanları kullanırken cok zor cok acıktırıyor. hayatımda ılk defa 78 oldum ya. herkes senı boyle gormedım dıyor. ıstah acıyor. kendı kendımı durdurmak oyle bır nefs yok bende.

deneyım cnm ama ıcınde tavuk olan fettucıne bıle yemedı. tavugu kızartınca yıyor mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…