Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yedim ama çok yemedim

Günaydın
Bugün kafadan kurmalarim ve kuruntularimla uyandım canım sıkkın
Diyet planida yapmadım herşey olabilir
Günaydın canım
Yok yok o kuruntulara uymuyoruz iyi şeyler düşünüyoruz, iyi olanı çağırıyoruz
Günaydın canım arife günü kaptaniçeme yazmışsın takımlar oluşturulduktan sonra gördüm kusura bakma

Insallah canim. Bu firinda kabak patlicani annem de firinda yapsa keske. Kabagi patlicani sogan salcayla sote yPiyor boyle yumusak oluyor kabak yemegi patlican yemegi guya. Ama sevmiyorum
Airfriyerda da yapılır bende yok o yüzden sebzeleri dilimleyip zeytinyağ, sarımsak ve baharatlarla harmanlayıp fırına atıyorum. Bence çok lezzetli oluyor yoğurtla karıştırıp kızartma gibi yeniyor.
Belçika olmasın
Hiçte güzel deyil, yağ yiyormuşum gibi
Gerçekten hiç güzel değil. Ordan kaç kez çikolata geldi ve bi tanesini bile bitiremedim. Şekli kutusu süslü püslü çikolatayı ısırınca hepsi dolgulu şeyler. Hiç sevmem dolgulu çikolata ben. Çok şekerli çok yağlı geliyor bana da.

Canlar dünkü menümü yazayım misafirim var 23 Haziran
Kahvaltı 11 de
Salatalık,iki dilim ekmek,kk dan biraz fazla peynir, 5yesil zeytin, 3yk melemen,
Arada.
Bir şeftali,iki kayısı erik, bir dilim karpuz,
Öğle sonrası kahve yani bitter çikolata,
Bir avuç ay çekirdeği
Akşam dokuza doğru
3 adet et köfte ince ekmek arası yedim
Elhan , Ellssa

Estağfurullah canım benim vardır bir hayır belki cozutacaktım çok böylelikle frenlemiş olurum
Çok sevindim canım
Başarı seninle olsun
Teşekkür ederim kaptanım

Dondurma haricinde güzel menun canım yalnız 2 tl fasulye yi.merak ettim hep benim klavye mi hata yapacak

Günaydın canim

Günaydın hayırdır canim
2 YK kaşığı ablam
Valla yakın sandiklarimi uzak olduğunu fark ettim. Kör sağır davrandiklarimi gözüm gördü kulağım duydu sonunda
Kizlar bakin airfryer lar la ilgili

Canım firinla aynı mantık çalışması adam çiğ yiyin diyor
Sisssst fururum sakın ha
Çeyrek simit 1 dlm peynir 3 zeytin taze nane çay

Günaydın canım uyku mahmurluğunu aniden atasın diye yapmış annesi

Menü çok güzel dicektim akşam menü saati çok feci gözüme battı. Bugün telafi edeceğini biliyorum. Afiyet olsun canım
Bol kazançlı bir hafta seni bekliyor o halde öp prensesi yerime
Olur bazen öyle. Hayat sürprizlerle dolu. Bazen iyi bazen kötü.
Senin hayatında görevleri bitmiş demekki. Yaprak dökmüşsün say. Sen yeni filizlenenlere bak. Oh hafifledim de.
Güzel bir hafta seni bekliyor canım.

Günaydın kızlar

Gece kıvırcık marulu suya koymuştuk büyümeye devam ediyormuş öyle diye sabah mutfağa bir gittim su dökülmüş marul yok meğer benim patililer top yapmışlar salonda oyun oynuyormuş kendisiyle

Şöyle de canım : Bu yaşadıklarımı aldım,kabul ettim,bıraktım gittiler... Özellikle kabul ettim diyebilmek kısmı biraz sancılı oluyor ama sonra çok hafifliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…