Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın çıtır yolundaki güzeller bayram da bitti yedik içtik gezdik kaldığımız yerden devam bugün artılar havalarda uçacak gibi görünüyor ama biz hallederiz demiii citirlar tez gelen tez gider
Ben de öyle düşünüp moralimi bozmuyorum çabucak vereceğiz inşallah
Gunaydin kizlar
Gecen hafta:77.25
Bugun:75.2
Fark:-2 kg
Aserolaya devamm

Bu arada ben gene hamburger pizza aksam dondyrma yememe ragmen bu kilo gittiyse bi de iyice diyet yapsam daha cok verirdim
Canım sen bi dışardan yememe paketli gıda yememe detoksu yapsana? Valla bak sonra bize dua edersin. Sürekli sağlıksız yedikten sonra kilo vermenin anlamı yokki. Kastan veriyosn sağlığını bozuyosn. Bu kadar tecrübeli bilgili insanı dinlemeyip kafana göre takıldıktan sonra bu grupta olmanın anlamı ne onu da bilmiyorum. Kendini zehirliyorsun yapma bu kadar sağlıksız beslenme. Sen öyle şeyler yedikçe ben rahatsız oldum. Bedenine yazık seni her gün böyle şeyler yerken gören çocuğuna yazık.

Gittim gittim de anca bu kadar oluyo yine iyi o kadar yememesuçumu biliyorum susup oturuyorum o yüzden

Tartı farkı cidden olur canım dikkat edip toparlayacağız kendimizi bu hafta

Benim kafa gidince ne etiket yapmışım ne foto koymuşum

Elhan Mthn83

Eklentiler

• IMG_0848.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 14
Günaydın tebrik ederim

Günaydın canım
Gerçekten burada olmayınca ipin ucu kaçtı bende konsantrasyonum tamamen dağıldı
Geçti gitti
Doğrusunu biliyorsun nasılsa
Hayırlı sabahlar kızlar
Ablam hoşgeldin
Bayram şekeri getirdin mi bize
3 günde 5 kg diyeti yaparız bizde
Buradayım öğretmenim
Benim kafa gidince ne etiket yapmışım ne foto koymuşum

Elhan Mthn83
Kafanın gideceği tek yer burası
Canım senin sınav işi bitti demi özgürsün artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…