Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben bu ay 69 u tutturursam harika olur. Ama bence zor
Çok şükür tamamen temiz olur insallah
İnşallah canım. Pazartesi rapor çıkar herhalde. Beklemedeyiz.
Çok şükür Sibelim tamamen yok olmasını görmek nasip olsun. Sağlığına kavuşsun eşin.
Amin hocam. O çıksın aradan kendimi koyacağım ameliyat masasına. Artık bende şu nodullerden kurtulayım. Yaş ilerledikce beni daha da rahatsız edecek.
Oy benim günaydın dediğim sabah böcüğüm. Özlemişim. Yarından itibaren buradayım inşallah. Ama biraz alarak geldim yine.

Tebrikler canım oda regl şişkinliği dir masalahhh hasarsız anlatmışsın sen
Teşekkürler canım çok dikkat ettim baklava şeker ağzıma bile sürmedim annem ev baklavasi ve su böreği yapmıştı yemedim sadece son gün den önce etli ekmek yedim
Hiç spor ve hareket olamadı malesef
Ama buna da şükür

Gunaydin kizlar
Gecen hafta:77.25
Bugun:75.2
Fark:-2 kg
Aserolaya devamm

Bu arada ben gene hamburger pizza aksam dondyrma yememe ragmen bu kilo gittiyse bi de iyice diyet yapsam daha cok verirdim
İlaç takviye zayıflama çayı vs çok zararlı ama yine kendin bilirsin canım
Evet kilo verdiriyor başta ama sonrası sağlık problemine yol açıyor
Karşı komşum zayıflama çayı ile 15 kilo verdi 1.5 ayda ama tiroid rahatsızlığına yol açmış şimdi daha da kilo aldı üstelik tiroid bezi için ilaç alıyor
Kilo vermenin tek yolu az yemek detox suyu zayıflama hapı zayıflama çayı vs palavra ve şehir efsanesi
Az az ama sağlam kilolar vermek istiyorum ben çünkü sağlığım için bu gerekli geri almak istemiyorum
Zamanında çok kilolar verdim 2 ayda 25 kilo vermiştim ve malesef bilinçsiz olduğum için sağlığımı kaybettim çok okuyup araştırdım en sağlıklı olanı ayda 2-4 kilo arası vermek imiş
Az yemek çok sıvı tüketmek ve yürüyüş

Gunaydin kizlar
Gecen hafta:77.25
Bugun:75.2
Fark:-2 kg
Aserolaya devamm

Bu arada ben gene hamburger pizza aksam dondyrma yememe ragmen bu kilo gittiyse bi de iyice diyet yapsam daha cok verirdim
Tebrikler canim benim
İraden süper canım daim olsun ben o kadar iradeli değilim baklava 1 kez 2 dilim yedim ama.spor da olmayinca artim çok oldu

Günaydın kızlar
Geçen cumartesi 65.95
Bugün 66.5
Fark +550
Elhan Cordelia Mthn83
Tebrikler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…