Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim tesekkur ederim ben birtek boyle kilo verebiliyorum. Mide botoksu bile yaptirdim. Gonegim irenc duruyor su an metroda iki seferdir kadinlar yer veriyor hmulesin gec otur diye Gecen yil 75 den 62 ye dusdum. Bogasimi tutamiyorum su an antidepresani da birakamam cunku esime donme durumu var bir tani kondu ve evome donmeye calisiyorum (oglum da babada onun yanina donmeliyim annemlerin burda okumak istemiyor) yani maddi manevi iyi gelior biliykrum uzun soluklu bir cozm degil bu toz.hizli kilo verdirip sonra alabiliyoesun.ama ben raziyim sbahtan beri bir kase corba icemedim, tam bugday ekmeginden bir isieik aldim sabah da bir isirik anne keki. Yani yememek hosuma gidiyor oruclu gibisin ama istediginde yiyorsun gibi. Dunden bugune 500 gr vermisim.bir gunde!!

Eve sagliksiz fast gfood soylememem konusunda cok haklisin buarada. Bunun da yolu istahsizlik. Bu istahsizlikla disarda da yemek yemek dondurma yemek manti yemek vs istemem :) toz butun gun aciktirmiyor uranus35 bi de ben hic su icmem bol bol agiz kurulugu ve susatiyor

Günü kapatiyorum

10:00
2 yumurta
2 karabugday patlagi ustune labne
Zeytin salatalik domates

16:00
Yoldan Cikarmayan Tiramisu
2 karabugday patlagini filtre kahve ile islattim her kata labne çilek biraz muz,en ustune kakao serptim...

17:30
3 yk kavurma
Buharda pişmiş sebzeler...

Bugun spor yok
2.5 litre su ictim daha icerim..

Regliye 7-10 gun kadar kaldi yine balon baligi olmaya basliyorum galiba ama bu sefer takmayacagim nasilsa sebebi belli siskinlikler

Afiyet olsun fit tiramisu ben de deneyeceğim
Ben de bugün baya yoldan çıkaran soğuk baklava yaptım 2 dilim yedim ama nedense tıkadı beni başka bir şey yiyemedim tüm gün ya da suçluluk duygusundan iştahım kaçmış da olabilir

Afiyet olsun sen fitlere el atma su an bosver... Standart olanlari porsiyon kontrolu ile ye bugun yaptigin gibi

Oruç tutsanız ilaçlarını sahurda alsan dayanabilir misin
Eşine dönmeyi sen istiyor musun?
Rabbim hakkında ne hayırlı ise onu nasip etsin bence yemeklere sığınmaktan vazgeç duygusal yiyici olmaktan vazgeç
Bende zor zamanlarda yiyeceklere sarılırım ama bunu törpülemeye çalışıyorum
Senin için aklıma her geldiğinde dua ediyorum
Herşeyin gönlünce olması için
O tozlar ilaçlar evet kilo verdiriyor ama büyük hasarlar veriyor verdiğinin mislini geri alıyorsun üstelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…