Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar 80 sayfa falan geçmiş yaptım. Yaklaşık 3 haftadır yoktum. Annemlere gittim ordan ablamlara ordan teyzemin oğlunun düğünü vardı oraya geçtik düğün, misafirlik gezme tozma derken çok güzel kilolar aldım düzenim iyice bozuldu malesef. Moral bozmuyorum 22 haziranda tekrar başlayacağım burda sizinle birlikte inşallah yine güzel güzel kilo vereceğiz.
@Elhan gerçekten çok özledim sizleri kaptanımm 💕🌸
Bağımlılık yapıyor 🥰🥰

gezegenfeza gezegenfeza ablam çok geçmiş olsun geçmiş yaparken rastladım mesajlarına. Şimdi nasılsın? Sanki gidiyor ödemler değil mi bu hafta eksi gelmişsin.
Çok şükür iyiyim canım 😘
Yediklerim çok sağlıklı diyemem, benimde düzene girmem gerekiyor
Bayramdan sonra inşaAllah tam ve güzel olacak 🤲🏼🤲🏼

Geçmiş olsun huzurum. :dua: Ah yavrum çok üzüldüm. Tartı önemli değil.
[/QUOTE çok teşekkür ederim kaptanım💕

Çok geçmiş olsun canım 😘
Teşekkür ederim canım🌺

Ah canım çok geçmiş olsun 😞
Teşekkürler canım💕

Gecmis olsun HuzuRRR HuzuRRR Allahim sifa versin. Kizlar aaat dort ben hala hicbisi yemedm ve sifir aclik. Yavas yavas sabahki sandvici yiyorum aciktikca
Sağ ol canım Teşekkürler💕
Canım çok geçmiş olsun önemli olan sağlık Allah korusun miniğimi 😔🙏
Teşekkürler canım sağ ol şükür🤲🏽🌺
Teşekkürler canım kankişim

Çok geçmiş olsun canım Allah korumuş yinede

Himmm iyi fikir teşekkürler

Mezun olsanda bize eğitmen olarak gözün üstümüzde olsun canım

Bende de fobi var çok istiyorumm kullanmayı da torun öğretmeye uğraşıyor ama bu yaştan sonra elimi kolumu kırarım diye korkuyorum

Zencefil zerdacal 😀 ne güzel sağlıklı beslenmeyi onlarada uyguluyorsun yiyen minnoslara afiyet olsun
Çok teşekkür ederim canım korudu rabbim vallahi
💕
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼
teşwkkür ederim canım🌺

Jou Jou canım hayırlı olsun bebişin. Uykusu bol sağlıklı sıhhatli uslu bi bebek olsun inşallah 🥰😇

patimsilizm patimsilizm tatlışım menülerin yine mükemmel en beğendiklerimi kaydettim ctesiden itibaren kopya menüler göreceksin bende🤣😍

LenaG LenaG lenam yaa sen naptın böyle erimişsin gitmişsin maşallah sana 😍 böyle bi karar verip azimle arkasında duran güçlü, kararlı insanlara bayılıyorum 41 kere maşallah 🧿 ❣️
Harikasin😻 paylasimlarimin faydali olmasi beni mutlu eder🫠🫶🏻😘 dimi LenaG LenaG harika bir karar aldi 👌🏻😎🧿

Yaptığım aslında pek zor işler değil, bana ağır geliyor demekki. Gün içinde hareketli olmak, kendi işlerimi(ev, yemek, temizlik) yapmam gerek ki, vücut tembelleşmesin 😘
Sen kendini biliyorsun,burdan gören göz olarak ve seni sevdiğimden kendini onemsemeni isterim 🥰 o zaman biraz daha dikkatli ol😘🙏🏻

Jou Jou canım hayırlı olsun bebişin. Uykusu bol sağlıklı sıhhatli uslu bi bebek olsun inşallah 🥰😇

patimsilizm patimsilizm tatlışım menülerin yine mükemmel en beğendiklerimi kaydettim ctesiden itibaren kopya menüler göreceksin bende🤣😍

LenaG LenaG lenam yaa sen naptın böyle erimişsin gitmişsin maşallah sana 😍 böyle bi karar verip azimle arkasında duran güçlü, kararlı insanlara bayılıyorum 41 kere maşallah 🧿 ❣️
Amiiinn canımm inşaallah🥰

X