Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amin canım
Birde sol orta parmağıma kalın kahvaltı bıçağı sapladım
Kemiğe yaklaştı mübarek, kemiğim bile ağrıyor
Fezoooom bayram gelmeden naptın öyle o yarının mevzusuydu kuzum ha bir de hatunların eli değil beyefendi kasap ve er kişilerin
Çok geçmiş olsun sen cıs olunca yüreğimde hissediyorum. yazının bu bölümü şaka değil.

Amin canım
Birde sol orta parmağıma kalın kahvaltı bıçağı sapladım
Kemiğe yaklaştı mübarek, kemiğim bile ağrıyor
Herseye yetisme yetme cabasindan oluyor bunlar,kime ispatlayacaksin kendini?! Biraz dinlen sakinles akışına bırak sana kim yetecek yetişecek?? Önce kendin,kendini önemse

Sadece bir kabak dolması yoğurt akşam yemeğinde yedim kizlar.acikmadigim halde. Ama basım.cok ağrıyor halsizim elim kalkmiyor yarın temizlik yapcam. Tokluk hissi var. Böyle giderse veririm kilo ben anca yemeyince veriyim kizlar veriyim. Bütün gün hiç yeneyince

Benim acikmammam anormal iki üç gün paylaştığım menüleri fast foodlari gördünüz*antidepresan kullanımına rağmen sabah bı içtim tozu. Tamam modum çok kotu yani halsiz ama.aclik hissini bitirdi tatlı istehi yok

Selam kızlar 80 sayfa falan geçmiş yaptım. Yaklaşık 3 haftadır yoktum. Annemlere gittim ordan ablamlara ordan teyzemin oğlunun düğünü vardı oraya geçtik düğün, misafirlik gezme tozma derken çok güzel kilolar aldım düzenim iyice bozuldu malesef. Moral bozmuyorum 22 haziranda tekrar başlayacağım burda sizinle birlikte inşallah yine güzel güzel kilo vereceğiz.
Elhan gerçekten çok özledim sizleri kaptanımm

Kızlar ıstah kapatan takvıye tavsıyesı lutfen cok acıkanlara (antıdepresan yuzunden)
Canım öncelikle hoşgeldin aramıza. İnşallah senin için faydalı bir yolculuğun başlangıcı olur burası. Hepimiz bi şekilde başladık ve zamanla en doğru yöntemi bize en iyi gelen yöntemi bulduk kilo vermenin spor yapmanın su içmenin faydalarını gördükçe zaten bırakmak istemeyeceksin. Her hafta tartıda eksi gördükçe daha da azmin artacak. Ama şu an için yöntemin bence yanlış. İştahımı kapatayım hiçbişey yemeyim aç kalayım bi ısırık sandviçler bütün gün idare edeyim falan bu tarz düşünceler uzun süre zarfında uygulanabilir değil. LenaG nin aşağıda yazdığına aynen katılıyorum aç kalmadan sağlıklı yiyeceklerden oluşan menüler sana zaten kilo verdirecek sağlığını düzeltecek. Bir ay aç kalayım 10 kilo vereyim kafasına hiç girme o kalıcı değil malesef aynı yollardan geçtiğim için söylüyorum.

Yaşam tarzını değiştir beslenme alışkanlığını değiştir. Ama anladığım kadarıyla diyetten önce hayatında oturmayan belirsizlikler var ve bu bütün işlerine yansır. Bence onları da çözmekle başla işe. Haddim değil ama eşimle ayrı yaşıyoruz diyosun o zaman boşan evli gibi değil, ayrı da değil böyle arada bi durum seni de çocuğunuzu da olumsuz etkiler. Net kararlar al ve onları uygula. hayatını yoluna sok, kilo ver, sağlıklı beslen, mutlaka açık hava yürüyüşü yap psikolojine ve sağlığına çok iyi gelecektir. Seni mutlaka motive edecek şeyler vardır bunları kendin keşfet.
Mesela sanırım Jasminium84 yazmıştı çocuğum için kilo vermeye karar verdim diye. Sen de mesela sürekli dışardan yiyosun sağlıksız besleniyorsun ve bu çocuğunu da etkiler. Benim de bi dönem öyle bi yaşantım oldu hep hazır hep sağlıksız sonra baktım benim yüzümden kızım da sağlıksız besleniyor o yüzden sağlıklı beslenmeye geçiş yaptım. Eve sağlıklı yiyecekler alındığında sağlıklı öğünler hazırlandığında çocuğumda temiz sağlıklı şeyler yemiş oluyor ve bu beni çok mutlu ediyor. Her gün fast food söylersek çocuğumuz öyle alışır ama sağlıklı besinlerden oluşan sofralar kurarsak ona da alışır. Hadi kendi sağlığımızı önemsemiyoruz diyelim çocuklarımıza bunu yapmaya hakkımız yok diye düşünüyorum.

defneefe17 kusura bakma bu arada destanlar yazdım ama tamamen sana yardımcı olmak amaçlı. Herşey bir anda olmaz zamanla oturacak burda çokça vakit geçir, hergün menüler paylaşılıyor beğendiğin öğünleri kaydet fikir olsun sana da yaparsın mesela ben öyle yapıyorum. Çünkü ilk başlayınca insan ne hazırlayacağını ne yiyeceğini bilmiyor bi çok şeyi burda öğrendim ben de.

Jou canım hayırlı olsun bebişin. Uykusu bol sağlıklı sıhhatli uslu bi bebek olsun inşallah

patimsilizm tatlışım menülerin yine mükemmel en beğendiklerimi kaydettim ctesiden itibaren kopya menüler göreceksin bende

LenaG lenam yaa sen naptın böyle erimişsin gitmişsin maşallah sana böyle bi karar verip azimle arkasında duran güçlü, kararlı insanlara bayılıyorum 41 kere maşallah

Robot süpürgenin fırçasının biyerini takacaktım
Bi anda elimin üstü kanla doldu, kan sulandırıcı içiyorum, kan durmayacak dedim, kalın peçeteyle sıktım, aygın baygın koltuğa yattım, yarım saate kan durdu
1 gün sonra kapandı ve ben şok, üstelik baya derin kesik
Bizim etler pazartesi gelecek, kesmem biyerlerimi inşaAllah

Herseye yetisme yetme cabasindan oluyor bunlar,kime ispatlayacaksin kendini?! Biraz dinlen sakinles akışına bırak sana kim yetecek yetişecek?? Önce kendin,kendini önemse
Yaptığım aslında pek zor işler değil, bana ağır geliyor demekki. Gün içinde hareketli olmak, kendi işlerimi(ev, yemek, temizlik) yapmam gerek ki, vücut tembelleşmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…