Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah rahmet eylesin, kimdi, tanıyamadım
canım Adem Mete forumdan bir arkadaşın 15 aylık oğluydu. gerçi dün itibariyle 16-17 aylıktı. Şubat ayının ortasında soluk borusuna yiyecek kaçıyor ve yoğun bakımda makineye bağlı yaşıyordu. dua sayfası açılmıştı benim de öyle haberim oldu. doktorla ümit yok demiş ama hep bir umut bekledik. bayramı göremedik kuzucuk, dün melek oldu

Yaa ben onu gördüm okudum konuyu o kadar üzüldüm ki şuan rabbim annesine babasına sabır versin çok zor

Oy Rabbim ailesine sabır versin, burdan bir tanıdığın çocuğu da aynı şekilde soluk borusuna çerez kaçıp ölümden döndü. Öldü ölecek dediler, özürlü kaldı yavrucak
Çok dikkat etmek gerekiyor

canım zaten yaşasa da dediğin gibi özürlü kalıyor. çünkü beyine oksijen gitmiyor. Rabbim yardım etsin cümlesine.
benim kuzenimin kızı da kaç yıl önce doğum sırasında pisliğini yutmuş. soluk borusuna kaçmış. bebek uzun süre yoğun bakımda kaldı. çok da güzel bir çocuk. çok üzüldüler mahvoldular. özürlü kaldı. boynunu bile tutamıyordu. büyüdü şimdi. ama bakımı çok zor. uzakta olduğundan son halini bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…