Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım
Mthn83 Doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yılların olsun inşallah

Iyıkı doğdun canım benim

Nice mutlu yıllara canım ibreni düzelt ibreni
Çok teşekkür ederim

8 Nisan menümü yazayım
Elhan Cordelia serap911

Kahvaltı: peynir, 2 haşlanmış yumurta, zeytin, domates, salatalık, 2 dilim çavdar ekmeği

Akşam saat 21:00 : bir tabak mücver, 3 kaşık yoğurt, yarım domates, 2 adet ceviz

Gün içinde 8000 küsür adımım var.

Bütün gün dışarda bahçedeydim telefon cebimdeydi adım sayar ondan çalışmış. arka bahçeden ön bahçeye el arabası ile yük taşıdım dinlene dinlene yapabildim şuan bayağı bellim ağrıyor arka bahçeyi boşaltım fakat ön bahçe çarşamba pazarı gibi oldu artık onuda eşim eve geldiği zaman birlikte düzeltiriz….

Bu arada kedi miyim Sincap mıyım bilmiyoruuum

Menu çok güzel mücver fırında ise daha iyidir sincap

Ay elhanım ben hiç iyi değilim meğer ben sizin için nefsimi tutuyormuşum arke sen buralarda olacaksın ara sıra bana yeme dıye bıldırım at 61.9 ibrem bayram sonu kaç çekecek acabasııı
Canım papatyam derdimiz aynı
Kelin merhemi olsa ah
Ye ama cısslardan uzak ol kuzum. Sayılı zaman çabuk biter telafisi zor durumda olmayalım en azından.

Afiyet olsun canım Menü , adım muhteşem. Kolaylıklar seninle olsun. Bahçenin önü de arkası da tertemiz, düzenli olsun inşallah. Ellerine, kollarına sağlık.

Selamlar akşam pek vaktim olmadı girmeye 8nisan menüm
Sabah ceyrekten fazla tost oğlum yemedi bende götürdüm
Bir tane Bağdat hurma iki ceviz
Öğle sonrası yarım muz kucuklerden
Akşam
Salata
2yk pirinç pilavustu tavuk
1 kâse mercimek çorbası
Yatmadan önce biraz mekikm çektim

Canım papatyam derdimiz aynı
Kelin merhemi olsa ah
Ye ama cısslardan uzak ol kuzum. Sayılı zaman çabuk biter telafisi zor durumda olmayalım en azından.
Amin tek tesellimiz o dimi ama
Bayram sonu bi detoks paklar bizi neler yapabılırız konusalım ben kabak dıyorum dırek oyleli bir giriş yapayım dertlerimden arınayım

Afiyet olsun canım güzel menü bence

Çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…