Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyiki doğdun nice mutlu senelere yeni yaşın tüm güzellikler ile gelsin

İyi ki doğdun canım

[

Doğum günün kutlu olsun
Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar dilerim

Yeni Yasin hayırlı olsun sevdiklerinle gecirmen dileğiyle iyiki dogdun kaptanice

Doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu senelere

Canım doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun seeennn iyi ki doğdun seeennn mutlu yıllar saaanaaaa
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim yol arkadaşlarım. Bu uzun yolda benle yürüdünüz. Kendime 69 kg hediye etmemde ve paketlememde yardım ettiniz. Hepinize çok teşekkür ederim
Yüzünü görmediğim ama sıcaklığını hep hissettiğim insanlar iyi ki varsınız

çoook sevindim sizler adına düzenimiz çok kıymetli ben de 35 güne uzayınca anladım bunu.. hep 28 günde bir oluyordum artık 35
birileri biran önce 90 larla buluşmak istiyor sakin...
İyi ki doğdum beeeennnn
İyi ki doğdum beeeeeennnnn
kız Haticeee taçlı candymiz iyi ki doğdun

07.04.2024 beslenme listem

sabah 11:00
tam buğday unlu krep içine 1 tk labne,1 tk kahvaltılık sos,2 dilim hindi füme sardım
yanında eşlikçisi salatalık ve 5 zeytin

13:00
sütlü filtre kahve

15:00
1 wasa üstü 1 tk fıstık ezmesi ve 30 gr muz yanında sütlü filtre kahve

17:30
biraz fırınlanmış brokoli
1 haşlanmış yumurta
2 yk yoğurt
1 dilim tb ekmeği

1 saat eliptik
mutfak dolapları silmece,ev temizliği,halı kaldır ser
2 lt su

bu arada gece hasta uyandım kulaklarımda bi dolgunluk boğaz ağrısı,sol böbreğe arada giren bir sızı(böbrek mi kas ağrısımı bilemiyorum gerçi...) İzmir havası güzel ama ben üşüyorum.. Bir de gece uyanıp uyuduktan sonra karabasan oldum hala etkisindeyim pöfff çok zor yaaaa.. Neyse ki uyandığımda instaya girip haticemin fotosunu gördüm iyi ki doğdun dedim

Geçmiş olsun canım hafifçe atlatırsın umarım annem hep dinleneceksin ilaçla 7 gün ilaçsız 1 hafta derdi soğuk algınlığıyla ilgili

Son düzenleme:
Bayram dönüşüne kadar gruba gırmeyeyım tatile köye geldik tartı da yok tartılamam burada sadece almamaya calısıcam vermem çok zor

Iyıkı doğdun canım benim

Nice mutlu yıllara canım ibreni düzelt ibreni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…