Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar
07.04.2024 Pazar

Sabah 11:00 1 çay bardağı leblebi,2 kupa y.sütlü filtre kahve

Öğle 13:00 4 yk yoğurt,4 yk yulaf,8 çilek,1 çk bal

Ara 16:30 2 mısır patlağı arası 20 gr süzük peynir,3 küçük salatalık

Aralarda y.sütlü filtre kahve 3 kupa

Akşam 20:00 6 yk bakla,3 yk yoğurt,30 gr tam buğday lavaş

4 lt su
8000 adım

Cordelia

Afiyet olsun

Serap resmini paylaşmış ya o tartının aynısı canım.
Ben öyle yapmayı düşünüyorum canım. Sadece bayram sabahı biraz abartılı bir kahvaltı olabilir, sonrası yine aynı düzen devam etmek istiyorum. Birbirimize iyi geliriz bence.

Ben de kahvaltı yapmayı çok özledim o yüzden bayram kahvaltısını sınırsız yapmayı düşünüyorum

Kızlar mutluluktan uçuyorum çünkü hayatımda ilk kez 28 günde adet oldum. Bende pco( kadın hastalığı) var adetlerim çok düzensizdi 40-50 günde bi adet oluyodm diyet ve spora başladığımdan beri 35 e düşmüştü bu ay tam 28 gün sonra adet oldum. Herkes için normal sıradan olan bu durum benim mucizem o yüzden çok mutluyum. Demekki sağlıklı beslenme ve yürüyüşle hastalıkların bile üstesinden gelinebiliyor. Az önce yanlış hatırlamıyorsam arke nin de benzer bi mesajını gördüm değerleri düzelmiş çok mutlu oldum. Burda hep birlikte kendi sağlığımıza yatırım yapıyoruz iyileşiyoruz yenileniyoruz bu muhteşemm

valla aradakileri bilmem ama nisan sonu hedefime 87 diyelim canım

senin adına sevindim canım

Canım ben anneme geldim Perşembe dönmeyi planlıyorum cumartesi başlarım inşallah tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…