Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizi toplayıp hiçbir yere gidemezsin bu arada bayramda benim 30 kişilik bir misafirim var düğün dernek gibi hatırlatırım kaptanlık nasıl yapacağım ki
Yok canım ya ne gitmesi, elimde bayrakla en önde olacağım. Gelenim gidenim de olmaz diye düşünüyorum.

Evet yaa senin çok kalabalık bir planın vardı dimi, kaç gün sürecek peki Sen aslansın, sen kaplansın, kaptanlık da yaparsın. İhtiyaç duyduğunda da destek için burdayız zaten.

Hem de daha kadar kolay ki.... Tadina baksan hemen geliyor o yizden diyorum yaşam tarzimiz bu olmali... Diyet kafasindan çıkın
Önce şu bayağı olan fazlalıkları verip sonra dengelemeyi hayatımıza sokup tekrar kilo almamalıyız. Ömür boyu al ver diyet yapmakla olmaz çünkü.

Bütün işlerinin kolaylıkla bitmesini , sağlıkla tekrar aramıza dönmeni diliyorum Ecem balim

1 gün sürecek ertesi günde nişanlımla gezeceğim 2 gün baya yoğun olurum geri kalan günler boşum oda zaten bayramın 3.4 günü olcak

1 gün sürecek ertesi günde nişanlımla gezeceğim 2 gün baya yoğun olurum geri kalan günler boşum oda zaten bayramın 3.4 günü olcak
Tamam canım çok büyük sıkıntı olmaz öyleyse senin için, yine de ihtiyacın olduğu zaman burdayız zaten. Şimdiden kolaylıklar diliyorum sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…