Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun gayet ölçülü ve ayaklarına sağlık
Teşekkür ederim canım
Eski diyetisyenle buluştum. Ölçüm yaptı. 3 ayda 10 kg gitmiş
MaşaAllah Darısı başımıza tebrikler
Geç gördüm Allah yardımcın olsun gönlündeki ise biran önce girmen duasıyla
Allah ıslah etsin senide tez zamanda hayırlı bir işe girmeyi naisp etsin
Tebrik ederim MaşaAllah
Eki Görüntüle 3412121

Geçen Cumartesi: 64.85
5 Nisan : 63.70
Fark: 1.15

Bayram hedefim tamamdır. @Mthn83
Cordelia
Tebrikler kaptanım MaşaAllah

Allah şifa versin canım şimdi nasıl?

Rabbim sıkıntılarını gidersin canım

İyi akşamlar herkese
Kadir gecemiz mübarek olsun Allah herkesin gönlündekini hayırlısı ile nasip etsin
05.04.2024
7.00 sade kahve ve limonlu su
7.30 minik peynirli ekmek
12.40 1 çiğköfte dürüm maalesef arkadaş kurbaniyim
19.00 3 adet köfte bir lokma ekmek
20.30 sade kahve
8000 adım bol su
Zumba yapacaktım ama kendimi yorgun hissediyorum
Ben oruç tutmuyorum ama oğlum tutuyor o yüzden geç yemek yiyoruz sindirene kadar uykum geliyor vallahi
Güne erken başlayınca akşama kadar yoruluyorum
Şimdi çay içip biraz kafa dinleyeceğim
Elhan Cordelia Ece Didem kaptanlarim

Çok geçmiş olsun canım Allah şifalar versin umarım şimdi daha iyisinizdir.Dualarimdasiniz

Çok geçmiş olsun Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Üzgünüm kaptanım LenaG O kadar dikkat ediyorum tabiri caizse yarı aç geziyorum ama sonuç bu bende anlamıyorum
Sıkma canını menülerin kötü değildi adım da atıyorsun,su da tamam ben de anlam veremedim. Belki direnç kilona gelmişsindir En kısa sürede kırılır direnç inşallah

Sıkma canını menülerin kötü değildi adım da atıyorsun,su da tamam ben de anlam veremedim. Belki direnç kilona gelmişsindir En kısa sürede kırılır direnç inşallah
Anlayışın için teşekkür ederim canım ancak ben troit hastası olduğum için böyle artılar çok normal hatta daha fazlası bile oluyor bir gün eksiyken ertesi gün 3 kilo artı olduğumu biliyorum ben en ufak bir şeyde vücut ödem tutuyor

Afiyet olsun zensimcim. Tartı öncesine çiğköfte denk gelmesi şanssızlık olmuş. Ödem atıcı çayların varsa kurtarıcı olabilir. Kiraz sapı , yeşil çay veya ananaslı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…