Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Beş kilo daha verdim mi tamamdır
Teşekkür ederim bitanem sen de iş konusuna çok üzülme yıpratma kendini. Hayalindeki işe kavuşana kadar sabret ama içinden geçenleri de dile getir hasta olursun bak.
5 kilo muuuu çok az kalmış ama ama bizi bırakmayacaksın değil mi

Beş kilo daha verdim mi tamamdır
Teşekkür ederim bitanem sen de iş konusuna çok üzülme yıpratma kendini. Hayalindeki işe kavuşana kadar sabret ama içinden geçenleri de dile getir hasta olursun bak.
halledersin sen biriciğimmm

haklısın canımın içi, çizgimi bozmadan içimden geçeni söylemeyi öğrenmeliyim, yoksa kendi kendimi yiyeceğimm

halledersin sen biriciğimmm

haklısın canımın içi, çizgimi bozmadan içimden geçeni söylemeyi öğrenmeliyim, yoksa kendi kendimi yiyeceğimm
Yalnız seni çok takdir ediyorum iyi dayanıyorsun haddimi aşmazsam eğer eşinle konuşup bir süre dinlenme imkanın yok mu ? Kendini huzurlu hissettiğinde tekrar başlamak üzere

Maşallah canım çok güzel
Rabbim feraha çıkarsın. Gonlundekini sana hayırlı eyleesin
Eki Görüntüle 3412121

Geçen Cumartesi: 64.85
5 Nisan : 63.70
Fark: 1.15

Bayram hedefim tamamdır. Mthn83
@Cordelia
İbre yeşile kayıyor
Maşallah ablam

Yalnız seni çok takdir ediyorum iyi dayanıyorsun haddimi aşmazsam eğer eşinle konuşup bir süre dinlenme imkanın yok mu ? Kendini huzurlu hissettiğinde tekrar başlamak üzere
canımm teşekkür ederim

estağfurullah canım ne demek, böyle bir arayı istesem eşim birşey demez çok tükendiğimin farkında ama ben iş bulmadan işten ayrılırsam eşime ve kızlarıma haksızlık yapacakmışım gibi hissediyorum çünkü özellikle hastalıkları sonrası masrafımız daha da arttı ve ben hiçbirşeyden geri kalsınlar istemiyorum, benim yüzümden maddi anlamda zora düşersek çok vicdan azabı çekerim

Geç kaldım ama inşaAllah sorunsuz geçmiştir
Rabbim gönlündeki hayırlıysa nasip etsin

Eki Görüntüle 3412121

Geçen Cumartesi: 64.85
5 Nisan : 63.70
Fark: 1.15

Bayram hedefim tamamdır. Mthn83
@Cordelia
Oo ablacım sen neler yaptın böyle yaa takımlarda da değilsin gizli bi formül mü keşfettin naptın. Ramazan’da kilo verilmez tabusunu yıktın resmen baya iyi kilo verdin bu aralar maşallah diyorum aynı hızla hedefine kadar devam inşallah darısı da başımıza

Yıllardır ilk kez Ramazanda kilo almadım ve veriyorum canım.
Ben ne tabular yıktım
Menopozlu bir hatun isterse kilo verir
54 yaşta taş gibi olunur
Gizli formülüm sanırım magnezyum, bromelaine( haftada iki defa) , ananas çayı( kabuğu ile yapıyorum) ve tek öğün sadece iftar, günde bir saat yürüyüş ...Bunlardan hangisi etkili bilmiyorum .
Darısı başınıza kuzum benim. Hiç pes etmedim, kötü beslendigim de oldu hep yeni bir sayfa açtım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…