Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Küsüyor mu Hey Allah ım yaa bir de işkolik
Allah yardımcın olsun İşlerinde kolaylıklar versin inşallah Ben arada bir eve gidince alıp bir yastığa çığlık atardım hem iyi geliyor hem böyle bir şey yaptığın için bir gülme geliyor insana az da olsa rahatlıyorsun

Küsüyor mu Hey Allah ım yaa bir de işkolik
sorma canım sorma, bana 3 aya yakındır küs, bildiğin küs yani görüyor kafasını çeviriyor bana vermesi gereken işleri başkası üzerinden gönderiyor falan

işkolik ötesi bir tip, ya bugün öğlen bir arkadaşa trip atmış, kız öğle arasında yemeğe gitti, o arada aramış neredesin uzakta değilsen gel diye kız da gelemem uzaktayım dedi diye trip atmış

amiinnn canımmm

ben genelde ağlıyorum, ki eskisi kadar sık ağlayamadığım için iyi geliyor :)

Bol bol su içelim
Afiyet olsun canım
Sıkıntı etme
Bu kadar makarnadan birşey olmaz
Belki acıkma yapabilir.
Diyette de makarna veriyor.
Ev yüzünden sağlıklı birşey de yiyemiyorum bugün de büyük ihtimalle dışardan yiyeceğiz boya işleri hala bitmedi ama olabildiğince az yemeye çalışıyorum

Kadir Gecesi' nin mübarek hürmetine Allah gönlündeki işi kolaylıkla sana nasip etsin canım casminim. Alintilardan okuya okuya bu mesaja kadar geldim. Yaşadıklarına çok üzüldüm.

Tebrikler canım.
Yarın biz de yola çıkıyoruz tartı bildirimi yapayım diye girdim sonucunu görünce çok mutlu oldum.

Kadir Gecesi' nin mübarek hürmetine Allah gönlündeki işi kolaylıkla sana nasip etsin canım casminim.
aminn canımm, sağolasın, Allah kabul etsin duanı

Alintilardan okuya okuya bu mesaja kadar geldim. Yaşadıklarına çok üzüldüm.
uzun zamandır sıkıntılarım vardı işle ilgili, buraya yansıtıp tadınızı kaçırmak istemedim ama bugün inanılmaz gergin ve tedirginim biraz konuşup rahatlamak istedim

tahammülümün tamamen bittiğini hissediyorum, işin kötüsü burada bu tahammülsüzlüğümü gösteremediğim için eve, aileme hiç enerjim kalmıyor, en çok da bu kısmı üzüyor beni

Hanımefendiliğimizi bozmayalım düşüncesini bir kenara bırakıp söylenmesi gereken ne varsa söyleyeceğiz canım. Hiç kimsenin seni gerip tedirgin etmeye hakkı yok. Söyle, muhatabın üzülsün işini düzgün yaptığına eminim yoksa bu kadar içerlenmezdin. Allah Allah...Ne berbat insanlar var . Ali kıran baş kesenlik yapan o adama dur demenin zamanı gelmiş.

bir önceki toplantıda zaten ben de alttan almadım, çünkü haksız yere suçladı beni ama ne yazık ki arkamda duran da olmadığı için adamın beni adam yerine koyduğu yok. ben karşı çıkınca sesi daha da yükseldi kıpkırmızı oldu elhanımm görmeliydin.

ama işte annemizden babamızdan öyle görmüşüz elhanımm, yaşı ne olursa olsun titri ne olursa olsun sadece insan olduğu için saygı göstermeliymişiz gibi

ama bazılarını bundan muaf tutmak gerekiyor çok haklısın

benim yüzümden eşim de geriliyor, bu gerginlikle çocuklarımla ilgilenemiyorum onlar ayrı üzülüyor

şu kadarcık hakkım varsa bu işyerinde helal etmiyorum, çok yıprattılar çok tükettiler çok haksızlığa uğrattılar beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…