Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim kendin düşman değilsin savaş yapman gerekmiyor onu sev, koru, kolla çünkü metabolizmayla dost olalım ki bize istediğimiz hızı verebilsin. Bu ara bilinç kodlamalarina takiğim Aklındaki yiyeceği ye tabi ki dediğin gibi kontrollü ve dengeli olmasına dikkat ettin mi senden iyisi yok. Güzel günler bizi bekliyor canım Uranüsüm. Ne karar alırsan al ama bizimle beraber olmaktan vazgeçme

Bak buna çok sevindim 20 Nisan dogum gününü kutlar sonrasında tertemiz bizi mutlu edecek gıdalarla yolumuza devam ederiz.

Papatyacim menü, kilo bildirimi yapabilirsin . Burada olacağız fırsat buldukça .
Takım yarışmaları yapmamız sıkıntı olacaktı .

Selamlar canlar
Dün akşam misafirim vardı yazamadım
Bugünde arazideydim ancak vakit buldum
04.04.2024
Saat 7.00 sade kahve limonlu su
7.30 kepek ekmekli tost
12.00 bir tavuk snitzel az yoğurt
19.00 iki parça haşlanmis tavuk 2 çiğ köfte
Bol su 8000 adım attım

Afiyet olsun gayet ölçülü ve ayaklarına sağlık

kızlar bana dua eder misiniz? az sonra bir toplantıya gireceğim ve gergin bir ortam olacak, hatam olduğunu düşündüğü bir rapor yüzünden üst yöneticim çok gergin bana karşı, ve düzeltmemi istediği herşeyde başka bir sıkıntı buluyor, aksilik ben de önemsizde olsa birşeyleri atlıyorum, sanırım baskıdan geriliyorum, nolur dua edin de sıkıntısız, sorunsuz, temiz bir şekilde atlatayım bu toplantıyı artık

bir de gönlümdeki işi nasip etmesi için Rabbimin, bu gece bana da dualarınızda yer verir misiniz

Allah kalbine göre versin inşallah söyleyebileceğim tek şey çok rahat çok profesyonel dur asla mahcup durma, basitçe kibarca vaziyetini anlat, düzelteceğini söyle. Toplantının iyi geçmesini umuyorum

Allah kalbine göre versin inşallah söyleyebileceğim tek şey çok rahat çok profesyonel dur asla mahcup durma, basitçe kibarca vaziyetini anlat, düzelteceğini söyle. Toplantının iyi geçmesini umuyorum
amiinnn canımm Allahım gönlümdeki işi bir nasip etse ahh keşke, o kadar yoruldum ki burada artık kaptanım,ben ben olmaktan çıktım artık

elimde değil profesyonel durmaya çalışıyorum ve aslında hata hata dediği şeyin aslında ne olduğunu anlatmaya çlaıştım bir önceki toplantıda ama asla kabul etmedi bir de üstüne sesini yükseltti

o yüzden artık tahammülüm kalmadı, bu zamana kadar yapılan her haksızlığa dayan Yasemin diye dayandım ama 40 yaşında azar işitmek de ağır geldi

Afiyet olsun canım
Dengelersin sonra o kadar sıkma kendini
Bugun şimdilik daha iyi gibiyim bakalım bugün regl olmam gerekiyordu olmadım canım tatlı da değil bu sefer yemek çekiyo açlıktan ölecek gibi geziyorum şekerim düştü gibi geliyo. Dün stresli de bir gündü hastane falan derken yedim açıkçası bugün de hastanedeyiz ama daha iyiyim

Ooo ses yükseltmek bak işte bunu yaptıkları zaman benim ilkel benlik devreye giriyor ama yıllar içinde elimden geldiğince törpülemeye çalıştım.
Normalde tavırları nasıl bilmiyorum ama sadece sinirle bağırdıysa sakin bir zamanında kendisiyle görüş bence ve tavrından dolayı ne hissettiğini direk gözünün içine içine söyle umarım anlar ve özrünü diler Bazen insanlar sinirle yapmak istemedikleri şeyleri yapabiliyorlar.
Ha yok tavırları hep böyleyse zaten konuşmayla olacak iş değil sen kendini sakin tutmaya çalış bu arada başka bir iş bak çünkü bu mobbinge katlanmak zamanla söylediğin gibi kendi kişiliğinden sürekli ödün vermek demek.
Umarım istediğin işe kısa zamanda kavuşursun

ne yazık ki genel tavrı böyle, istediği şey olmadığı anda bi ton afra tafra, bir de küsme huyu var ki

ve iyi olduğu zamanlarda bişe iş istemesi hep bir baskıyla, uzun sürecek bir iş olsa bile insanı sıkıştırıp durur hadi ne zaman hadi çabuk diye

bayram, haftasonu, izin vs dinlemez 7/24 çalışalım ister

en sonki toplantıda sesini yükselttiğinde ben de susmadım cevabımı verdim açıkçası ama yok adam asla geri adım atmıyor asla anlamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…