Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun bazen evdekileri bitsin diye yemek durumunda kalıyoruz sadece içli köfte 1 tıkçık fazla kaçmış ama o kadar adımın var yakmışsındır ayaklarına sağlık
Teşekkür ederim evet içli köfte çok oldu benim fıstıklar yemedi kocayla bana kaldı çöp olmasın dedim tekrardan ısıtılıp yenilmeZdi

Afiyet olsun canım
Dengelersin sonra o kadar sıkma kendini

Tabiki bildirimimi yapacağım yarın kaptanım
Çook güzel olmuş güle güle kullan bayıldımm maşallah sana
Canım ablam yaa bitanesin 20nisanda tekrar başlıyomuşuz o zaman gelirim inşallah
Benim de aklımdaki izinli sürem bu kadardı zaten yani ekstra izinli olmayacağım. 20 nisan da benim doğum günüm yalnız o gün bana pasta yeme izni olsun

tünaydın kızlar

Rabbim bugünümü aratmasın ama çok yoruldum artık ben, sürekli bir yoğunluk üstüne mobbing üstüne yetersiz maaş. şu saat oluyor daha yeni gözümü açıp da ara verebiliyorum ki bu da zoraki ara kafam durdu çünkü

neyse Allahıma şükürler olsun yine ne diyeyim, daha güzel kapılar açsın inşallah

canımm ellerine sağlık :)

bu şahane oldu, çünkü bayramı biraz esnek geçirmek istiyordum ama birazcık tabii

Kandiliniz mübarek olsun kızlar, kalbinizden geçen dualarınız hayırlısıyla kabul olsun inşallah
Kaptanlarım LenaG Elhan Bu hafta menü paylaşamadım, ptesiden beri serbest herşeyi yiyorum aklıma ne gelirse. Kendimle savaşmak yerine böyle bi yöntem denedim. Şimdi artık aklımda şunu da yesem diyeceğim bişey kalmadı ve artık içimden geldiği için tekrar diyet beslenmeme döndüm. Akşama güzel bi zeytinyağlı yapıcam çünkü canım onu istiyor sağlıklı ve hafif beslenmek çok güzel.6-20 nisan arasında da kilo koruma yapacağım inşallah porsiyon kontrolü yaparak.

Bugün mübarek bir gün Allah’ım dualarını kabul etsin jasminim

Senin de mübarek olsun canım rabbim dualarını kabul etsin
Şimdiden ellerine sağlık ve afiyet olsun

Dualarda buluşalım Canlar
Kimin duası kabul olur bilinmez
Bana bugün çok dua edin
Hepinizden Allah razı olsun
Duam seninle olacak canım Allah’ım kalbinden geçeni versin
Not: şu hani evde kiracı olan çıkınca gelip görürsünüz dedikleri ev var ya 1 haftadır ilanda sürekli hareketlilik var sürekli bildirim geliyor. Çıktılar mı acaba evden

Çok teşekkür ederim ne zaman kadınların yoğun olduğu bir yere girsem soruyorlar saçlarımı hoşuma gidiyor

Kız ben açarım kapımı azcigini bana gönder
Komşumun kızı evlenirken. Benim ev ikinci kız evliydi. Hatta kinadan sonra gelini bize aldım. Kalabalıkta dinlenemez diye
Keskeeee eski komsuluklar olsa şimdi İstanbul'da kimse kimsenin suratına bakmıyor tabi heruer aynı değildir bizim burfa öyle evimiz büyük fakat 30 kişi olcaz evde başima ne gelcek bilmiyorum çoluk çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…