Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ah canım çok geçmiş olsun nesi varmış peki bir teşhis kondu mu ? Soğuk algınlığı gibi birşeyden mi çıktı ateşi acaba başı ağrıyor,genzi tıkanıyor demiştin.
Şimdilik teşhis yok canim. Baş ağrısı için yarın çocuk nöroloji uzmanı görecek. Ateş için de yarın çocuk doktoru sonuçlara bakacak. Bugün tahlilleri yetismemisti. Acil doktoru ateşi ve nabzı düşürüp uzman doktor yarın görsün dedi.
Çok geçmiş olsun canım.
Şükür acile yetiştirmişsiniz. Bir an önce atlatmasını dilerim sana da kolaylıklar bitanem.
Teşekkür ederim Elhancim. O hali bir an çok korkuttu beni. Acilde ateşi düşene kadar da saçma saçma konuştu, çok kendinde değildi. Şükür şimdi iyi.
Canım çok geçmiş olsun Allah a emanet olsun
Amin canım çok teşekkür ederim.
Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar dilerim
Amin canım teşekkür ederim.
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin canm
Amin canım çok sağol.

Geçmiş olsun. Biran evvel sağlığına kavuşur inşallah

Çok geçmiş olsun miniğe. Allah yardımcınız olsun

Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü. Bu hafta çok güzel eksiler gelecek inşallah.

Elhan Elhanım 20 mi mi Nisann
Ben ara olur ama bu kadar olacağını tahmin edememiştim resmen boşluğa düşmüşüm gibi hissettim 3 ayı geçkin süredir her akşam yazınca
Hepimiz güzel kilolarla geri dönelim inşallah mental kafa olarak iyi gelen bi tatil olsun umarım Ben yine az cok buralarda olurum

Afiyet olsun ayrıca ayaklarına sağlık aslında öğle dışında gayet başarılı menü
Bütün gün dışarıda olduğum bir gündü aslında amacım ogle yemeği olarak lahmacun yiyip günü öyle kapatmaktı ama olmadı dürüm yedim öyle kapatırım dedim yine olmadı çok acıktım

Bende bayram telaşına düşmüştüm nasıl yapacağız diye Memlekete gidicem dikkat ederim ama kilo almadan dönmek umuduyla

Çok geçmiş olsun abla ben yeni gördüm Allah acil şifalar versin inşallah sonuçlaro tertemiz çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…