Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oh bak için rahatlamıştır çok sevindim. Valla azmine sağlık cumartesi güzel eksi gelecek inşallah

Yavaş yavaş ben temizleyeyim haklısın dışarı çıkıyor tuvalet için sonra oyuna dalıyor kayboluyor vs hemen gelmiyor

D U Y U RU

Sevgili Masterfit Ailesi,

6 Nisan 2024 tartı bildirimlerimizden sonra 20 Nisan 2024'e kadar takım yarışmalarımız yapılmayacaktır. Bu cumartesi Kırmızı takım kaptanı belirlendikten sonra seçmeler 20 Nisan'da yapılacak , takımlar oluşturulacaktır.
Tatil dönemimizde Cordelia kaptanımın eşliğinde isteyen yarışmacılarımız dostluk maçları yapabilir.
Bayram tatilimiz süresince sahip olduğumuz kiloları koruyalım , ben bayramda dahi kilo vermeye devam ederim diyen arkadaşlara da bol eksiler dileriz.

Cumartesi herhangi bir sebepten bildirim yapamayacak olan arkadaşlar yarın ( 5 Nisan ) aç karnına veya iftara yakın bir saatte bildirimde bulunabilirler.
Selamlar , sevgiler

LenaG
sara_28
Mutlu1anne
ffestinalente
Jasminium84
serap911
74FRIDA
pastelfit
Beth18
gezegenfeza
uranus35
tomrs
Lavinia_98
HuzuRRR
M Minicikfzt
Ece Didem
Cordelia
zeyneppk
Mthn83
arke
patimsilizm
Ellssa
Papatyamaviss
yazarhanim35
Kinoalihatun
trueliving_
badem000
Tesnim1903
zensim
60kiloyum
ada81
kumsal68
Keira-
minerva1988
_ASTRAL_

Son düzenleme:
Menü

Sabah (9.00)
Haşlanmış yumurta (2)
Beyaz peynir
Yeşil zeytin
Domates, salatalık, dere otu, marul
2 dilim ekmek
1 portakal
Çay (şekersiz)

Ara (13.00)
Sütlü nescafe
3 ceviz

Aksam (19.00)
Ispanak kavurma
Et köfte (4)
Cacık
1 dilim ekmek

Ara (20.00)
Çay (şekersiz)

Su : 2.5 litre
Adım: 11.157 Puan:1115
Elhan Cordelia

Afiyet olsun canım güzel menü Spor da çok iyi

Harika bir menü Afiyet olsun canım. Adımlar muhteşem

Dostluk maçı nedir abla

Afiyet olsun ayrıca ayaklarına sağlık aslında öğle dışında gayet başarılı menü

Afiyet olsun

Arkadaşlar kusura bakmayın gelemedim, oğlum malesef daha kötü oldu. Gündüz doktora götürmüştüm. En son 1 saat önce yine yüksek ateş oldu, kısa süreli bilinç kaybı yaşadı. Hemen acile gittik nabız 244 olmuş, hemen müdahale ettiler. Bu gece hastanede geçecek büyük ihtimalle. Şu an o biraz rahatlamisken haber vereyim dedim.

Ah canım çok geçmiş olsun nesi varmış peki bir teşhis kondu mu ? Soğuk algınlığı gibi birşeyden mi çıktı ateşi acaba başı ağrıyor,genzi tıkanıyor demiştin.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun canım.
Şükür acile yetiştirmişsiniz. Bir an önce atlatmasını dilerim sana da kolaylıklar bitanem.

Canım çok geçmiş olsun Allah a emanet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…