Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anladım ablacım 🥰 şunun için dedim ben de çok seviyorum tadını 😋 diyetisyenim sabah içilen çok iyi devam bir sorun yok ama öğleden sonra içilen vücudu uyarmaya devam eder bir türlü organlar dinlenmeye geçemez alman gereken suyu da alamazsın ödemler yapışır kalır çünkü ödem dediğin ya terleyerek aktif sporla ya suyla gider demişti. Gözüne bir yerlerde kafeinsiz çarparsa bir dene belki seversin sende 😉
Yazdım aklıma canım, 4 göz arayacağım gittiğim dükkanlarda😅
Aslında azaltsam iyi olur, hortlak gibi uykusuz gezince canım istiyor 😅

Teşekkür ederim tatlışım isligin beni bir on yıl genclestirdi :21::21:
Islık çalmayı da hiç beceremem 🤣🤣
Ya yukarda yazdığım gibi ses çıkar, yada şaban bir filminde çalamayıp ıslıık ıslıık diye bağırırdı ya, espri olsun diye öyle yapardım 🤣🤣
Bakıyorumda benden genç oldun, abla diyebilirsin 🤣🤣😘😘

Bugün ki menü ;

10.30 kahvaltı
1 yumurta
10 tane topçuk peynir
7 zeytin
1 dilim ekmek

15.30 ara
Uni2go protein bar
Filtre kahve

19.45 akşam

1 kase mercimek çorbası
6 kaşık zeytinyağlı taze fasulye
1 tane yaprak sarma
4 kaşık yoğurtla semizotu salatası

7000 adım+4 lt su

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG

Selam kızlar günaydın,
Yoktum bikaç gündür. Malesef motivasyonumu toparlayamıyorum bu da beni üzüyor. Ramazan’da kilo vermek gerçekten çok zor benim için çünkü ben uzun süre aç kalınca iftarda artık gözüm dönüyor başlarım diyetine diyip saldırıyorum yani. Diyetisyenim de derdi asla aç kalma aç kalınca daha çok yemeye başlıyorsun diye aynen öyle oluyor bana. Hergün bugün son diyip yine diyeti bozduğum için baya moralim bozuktu Bu aralar o yüzden menümü paylaşmadım burda. kilo veremesem de en azında aynı kiloda kalmaya çalışıyorum bunun için de bol bol yürüyorum gün içinde. Mekik çekiyorum zaten tüm gün koşturuyorum hiç oturmuyorum o yüzden sanırım çok almadım ama yine de tartı yukarı gitmeye başladı. Ben izinde olmak istiyorum çünkü buraya karşı kendimi sorumlu hissediyorum bi de onun vicdan azabını yaşıyorum. İradesiz insanlar sinirimi bozardı şimdi kendi kendime gıcık oluyorum bu iradesizliğim yüzünden.Nisan sonu dönerim inşallah aranıza.
Elhan Elhan
Kırmızı kaptan rakibim:KK61::KK61::KK61:

X