Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun 🥰 ufak bir tatlı kaçamağı olmuş 🤭 ama dikkatimi suyun azlığı çekti benim gibi kahve çay seviyorsun tabi onları içince suya yer kalmıyor ama belki kafeinsiz olanları denesen mesela öğleden sonra içtiğin kahveler kafeinsiz olabilir mi ?
Adımlar çok güzel ayaklarına sağlık 🙏
Çekirdek kahveden yapıyorum, kafeinsiz varmı bilmiyorum, hiç duymadım.
Kahve içtiğim zaman sanki 2 bardak su içmişim gibi susuzluğum gidiyor
Ortalama 1,5 yazıyorum, bazen geçiyor, bazen düşüyor, ödeme ve evde olmama göre ayarlıyorum, mesela bugün ödem çok, dışarı çıkacağım için son 2 saat kala içmeyi bırakıp gelince devam edeceğim, öyle olunca da miktar düşüyor

En son pandemide bu kadar kilo vermiştim. Bugün itibariyle 19 kg gitti… ağlamicim ağlamicim
@Mthn83 sen gelip o mesajı yazmasan bırakacaktım belki de çok teşekkür ederim. Hep duacın olacağım 😘
Ağlamak yok, kalk mutluluktan göbek at, bende ilk 19 verdiydim, 3 kg geri geldi
Göndermeye uğraşıyorum 🥰

Çekirdek kahveden yapıyorum, kafeinsiz varmı bilmiyorum, hiç duymadım.
Kahve içtiğim zaman sanki 2 bardak su içmişim gibi susuzluğum gidiyor
Ortalama 1,5 yazıyorum, bazen geçiyor, bazen düşüyor, ödeme ve evde olmama göre ayarlıyorum, mesela bugün ödem çok, dışarı çıkacağım için son 2 saat kala içmeyi bırakıp gelince devam edeceğim, öyle olunca da miktar düşüyor
Anladım ablacım 🥰 şunun için dedim ben de çok seviyorum tadını 😋 diyetisyenim sabah içilen çok iyi devam bir sorun yok ama öğleden sonra içilen vücudu uyarmaya devam eder bir türlü organlar dinlenmeye geçemez alman gereken suyu da alamazsın ödemler yapışır kalır çünkü ödem dediğin ya terleyerek aktif sporla ya suyla gider demişti. Gözüne bir yerlerde kafeinsiz çarparsa bir dene belki seversin sende 😉

En son pandemide bu kadar kilo vermiştim. Bugün itibariyle 19 kg gitti… ağlamicim ağlamicim
@Mthn83 sen gelip o mesajı yazmasan bırakacaktım belki de çok teşekkür ederim. Hep duacın olacağım 😘
Boşuna dememişler Allah hep iyilerle karşılaştırsın. :KK68: Hafifledikce daha enerjik daha iyi hissedeceksin kuzum. :KK60:

Eveeett bugün bakım günü ilan ettim şöyle bir saç boyadım.(çok akıyor ama vazgeçemiyorum bakırdan ) Sırada manikür pedikür 🥰
diyetisyenim bayramdan sonraya tartılalım dedi. Sadece yarım kilo versen bana uyar dedi 🤩 İkramlıklar olursa gündüzse ye akşama dengele dedi. Şimdi ben böyle diyen birine nasıl yiyeyim yemem valla başka bayrama inşallah 🙏
Güzel günlerde kullan canım 🤌🏼

X