Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar günaydın,
Yoktum bikaç gündür. Malesef motivasyonumu toparlayamıyorum bu da beni üzüyor. Ramazan’da kilo vermek gerçekten çok zor benim için çünkü ben uzun süre aç kalınca iftarda artık gözüm dönüyor başlarım diyetine diyip saldırıyorum yani. Diyetisyenim de derdi asla aç kalma aç kalınca daha çok yemeye başlıyorsun diye aynen öyle oluyor bana. Hergün bugün son diyip yine diyeti bozduğum için baya moralim bozuktu Bu aralar o yüzden menümü paylaşmadım burda. kilo veremesem de en azında aynı kiloda kalmaya çalışıyorum bunun için de bol bol yürüyorum gün içinde. Mekik çekiyorum zaten tüm gün koşturuyorum hiç oturmuyorum o yüzden sanırım çok almadım ama yine de tartı yukarı gitmeye başladı. Ben izinde olmak istiyorum çünkü buraya karşı kendimi sorumlu hissediyorum bi de onun vicdan azabını yaşıyorum. İradesiz insanlar sinirimi bozardı şimdi kendi kendime gıcık oluyorum bu iradesizliğim yüzünden.Nisan sonu dönerim inşallah aranıza.
Elhan Elhan
Bu yaşadıkların geçici kuzum hep böyle devam etmeyecek. Vicdan azabı hissetme yeme atakları hangimizde yok ki. Elimizden geleni yapmaya kararlı olmaya uğraşıyoruz. Nisan sonu değil de bayram sonuna kadar izin istesen çok sevinirdim karar senin tabi ki :KK60:Kendine gıcık olma iyi hissedecegin anlar gelecek. :dua:Seni seviyoruz çok uzak kalmak istemiyoruz 🥺

Leyloşum 🤩
İyi misin bebekim dün goremedim endişelendim 🙈
İyiyim ruhumuzu guclendiriyoruz bakimdayiz😎😀
Oha çok güzel şarkı 🤩
Gokselimin tüm sarkilari guzel🥹 konserine gittim iki defa ,gelsin yine gitcem yeter ki gelsin 🥲 gel göksel geeel geeel geeel gel...

Goksel sarkilari depresif gibi gorunur ama guclendirir🦋

Bak şu mükemmeldir 2005 ten...

Eveeett bugün bakım günü ilan ettim şöyle bir saç boyadım.(çok akıyor ama vazgeçemiyorum bakırdan ) Sırada manikür pedikür 🥰
diyetisyenim bayramdan sonraya tartılalım dedi. Sadece yarım kilo versen bana uyar dedi 🤩 İkramlıklar olursa gündüzse ye akşama dengele dedi. Şimdi ben böyle diyen birine nasıl yiyeyim yemem valla başka bayrama inşallah 🙏
Kurban bayraminda etli kaşarlı lavaş tost vermisti
Bağımlılık yapıyor 🥲🫶🏻

LenaG LenaG bak bu sarkiyi ogluma ezberletmistim 9 yasindaydi arabada beraber bagirarak soylucez diye. Ezberleyemezsen pc ye gecemezsin diye de tehdit etmistim😬 simdi 19 hala söylüyoruz ve anneee beni tehdit ettin yaaa tehdiiit diyip gülüyor 😂😂😂

Allah iyiliğini versin 🤣 9 yaşında çocuğa zor şarkıymış aslında 🥰 ay benim de en sevdiğim bu şarkı duyduğum ilk an vurulmuştum şarkıya 🤣

Canım iftarını bol suyla açsan 5 dk bekleyip öyle yesen ardından yine bol bol su içsen seni zorlar mı ? Ya da iftardan sonra bir tatlı isteği geliyor ya kendine şöyle tarçınlı bir içecek yapsan belki biraz bastırırdı 🙏
Evet canım haklısın aslında iftarı önce iki bardak su ile açıyorum sonra devam ediyorum ama sanki çok yiyorum gibi geliyor bana sonrada canım tatlı çok çekiyor ama bugün ödem atıcı su hazırlarım kendime içine tarçın da atarım faydası dokunur inşallah oruç bitince aralıklı oruç planlıyorum aralıklı oruç sayesinde iki haftada iki buçuk kilom gitmişti resmen orucun bitmesini bekliyorum🥲🫣

X