Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın canım inan birçoğunuzun sorunları var mücadele ediyoruz ama bu sorunlar yemekle çözülmüyor aksine kilo aldıkça yeni bir dert ekleniyor. Neyin var demicem evlisin Allah kalbine ferahlık versin 🙏umarım herneyse en iyi şekilde çözülür ve sonuç seni çok mutlu eder🙏🙏🙏
Dualarına çok amin canım :) Evet kilo almak beni gerçekten üzüyor. Hayallerle aldığım kıyafetlerimin içine girememek çok can sıkıcı :) Allah herkesin sıkıntısını gidersin gönlüne ferahlık versin

Dondurma şeker oranı azdı çoğu limonluydu ama Petibör bilmiyorum evet su içemiyorum oruçluyum kaptanım 🥲 Sahur da yemedim dengelemek için akşamada zebze agırlıklı beslenirim inşallah ters gelmez bu 67 yi bir kıramıyorum çünkü yapıştı 3 hafta 🙄
Canım iftarını bol suyla açsan 5 dk bekleyip öyle yesen ardından yine bol bol su içsen seni zorlar mı ? Ya da iftardan sonra bir tatlı isteği geliyor ya kendine şöyle tarçınlı bir içecek yapsan belki biraz bastırırdı 🙏

Dualarına çok amin canım :) Evet kilo almak beni gerçekten üzüyor. Hayallerle aldığım kıyafetlerimin içine girememek çok can sıkıcı :) Allah herkesin sıkıntısını gidersin gönlüne ferahlık versin
Canım harika gidiyorsun sıkıntılı günlerini atlatır kafa rahatlığına tez zamanda kavuşursun inşallah 🙏 Bu sene kurtulup kilolalardan şıkır mıkır gezeceğiz 🙏
Not: minnoşları ve Docka yı öperim 😘

Selam arkadaşlar dünkü menümü aktarmak istemiyorum çok karistirdim misafirim de vardı yemkler ağır ve yağlı geldi sanırım gece midem kötü oldu bosalktim
Misafirlerim erken kalktı yürüyüş e cikabildim
3 nisan
11 bin adım 1100 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia birgün LenaG LenaG
Canım geçmiş olsun 💐 ayaklarına sağlık 💪 miden nasıl oldu şimdi ?

En son pandemide bu kadar kilo vermiştim. Bugün itibariyle 19 kg gitti… ağlamicim ağlamicim
Mthn83 Mthn83 sen gelip o mesajı yazmasan bırakacaktım belki de çok teşekkür ederim. Hep duacın olacağım 😘
İyi ki kavuştuk sana Mthn83 Mthn83 iyi ki seni bizim aramıza çağırdı.19 kilo daha verdim mesajını en kısa sürede sağlıkla alalım 🙏🙏🙏 inşallah tebrikler canım🧿🧿🧿 🧿🧿🧿😻😻😻😻😻😻

Eveeett bugün bakım günü ilan ettim şöyle bir saç boyadım.(çok akıyor ama vazgeçemiyorum bakırdan ) Sırada manikür pedikür 🥰
diyetisyenim bayramdan sonraya tartılalım dedi. Sadece yarım kilo versen bana uyar dedi 🤩 İkramlıklar olursa gündüzse ye akşama dengele dedi. Şimdi ben böyle diyen birine nasıl yiyeyim yemem valla başka bayrama inşallah 🙏

Eklentiler

• IMG_0606.jpeg
    IMG_0606.jpeg
    138,4 KB · Görüntüleme: 36
Günaydınnn dün yollarda perişan oldum akşam yazamadım

3 nisan menüm
11.30 kahvaltı
Uçaktaki verilen sandviç
1 bardak ayran

16.30 ara
Protein bar

19.45 akşam
1 kepçe mercimek çorbası
4 köfte
Yarım avuç içi pide
Salata

Görümcemin evindeyiz bir kaç gün böyle inşallah sorunsuz ilerlicem.

9000 adım+ 3.5 lt su

Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Afiyet olsun canım 🥰

X