Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu saatte ne işi uyu dinlen yarın yaparsın
Vallahi evde kaldigimda erkenden kalkip yapiyorum ama calisinca her sey aksama kaliyor aksam da yigilip kaliyorum yorgunluktan
İşte bendede tam tersi kahvaltı menüsünü o kadar seviyorum. arkadaşların menülerini okuyorum öğlen direk yemekle güne başlamışlar şaşırıyorum nasıl olur yanii diyorum
Ben de kahvaltiyi cok severim ozellikle menemen. Mesela kaşar rendelerim menemenin ustune cok guzel oluyor oyle. Ama sade peynir ekmek cok sevmiyorum sadece tulum peynirini severim

Gaaagı vaa gaagıcık vaaa. Gaagıdan gaagıya faak vaa. (Bir Egeli atasözü olur kendisi)
Ben de et ciğer acı seven bir Egeli olarak hemen müdahil olayım.

Götüvecesen götüve, götüvemecesen götüvecekle vaaa Bu da bi Afyonlunun taksiciyle pazarlığı ( götüreceksen götür götüremeyeceksen başka götürecekler var)

Selam kızlar günaydın,
Yoktum bikaç gündür. Malesef motivasyonumu toparlayamıyorum bu da beni üzüyor. Ramazan’da kilo vermek gerçekten çok zor benim için çünkü ben uzun süre aç kalınca iftarda artık gözüm dönüyor başlarım diyetine diyip saldırıyorum yani. Diyetisyenim de derdi asla aç kalma aç kalınca daha çok yemeye başlıyorsun diye aynen öyle oluyor bana. Hergün bugün son diyip yine diyeti bozduğum için baya moralim bozuktu Bu aralar o yüzden menümü paylaşmadım burda. kilo veremesem de en azında aynı kiloda kalmaya çalışıyorum bunun için de bol bol yürüyorum gün içinde. Mekik çekiyorum zaten tüm gün koşturuyorum hiç oturmuyorum o yüzden sanırım çok almadım ama yine de tartı yukarı gitmeye başladı. Ben izinde olmak istiyorum çünkü buraya karşı kendimi sorumlu hissediyorum bi de onun vicdan azabını yaşıyorum. İradesiz insanlar sinirimi bozardı şimdi kendi kendime gıcık oluyorum bu iradesizliğim yüzünden.Nisan sonu dönerim inşallah aranıza.
Elhan

başınız sağolsun canım, zor günler yaşamışsınız

umuyorum ki çok güzel günler görüp, çok güzel şeyler yaşarsınız bundan sonra

hoşgeldinn

güzel günlerde kullan canımm

Güle güle kullan bitanemmm. Hayırlı olsun. Ben de dün aldım.
güle güle kullan çiçeğiimmm

Afiyet olsun oyy ben şimdi dondurma yerken bu dondurmaya bir şey diyemem de külahlı olanlar yerine çubuk dondurma yesen canım petibörü nasıl yakarıızz hmm suya yüklenip hareketi arttırsak

Afiyet olsun ufak bir tatlı kaçamağı olmuş ama dikkatimi suyun azlığı çekti benim gibi kahve çay seviyorsun tabi onları içince suya yer kalmıyor ama belki kafeinsiz olanları denesen mesela öğleden sonra içtiğin kahveler kafeinsiz olabilir mi ?
Adımlar çok güzel ayaklarına sağlık

Günaydın canım nasıl rahat edeceksen öyle olsun tabi ama bak bol bol yürüyüş yapıyorsun mekik çekiyorsun motivasyon kaybolmuş değil bence
Bu cumartesi bildirim yapman gerekiyor diye biliyorum takım algoritması bozulmaması açısından Elhan kaptanım en doğrusunu diyecektir.
Lütfen kendine çok yüklenme

Günaaaydıııın
Günayydııınnn
Maşallah adımlar su menü her şey güzel afiyet olsun ayaklarına sağlık
Hoşgeldin güzel İstanbul a sevdiklerinle beraber mutlu bir bayram geçirirsiniz inşallah
Günaydınnnn
günaydın kızlar
Günaydın canım

Afiyet olsun oyy ben şimdi dondurma yerken bu dondurmaya bir şey diyemem de külahlı olanlar yerine çubuk dondurma yesen canım petibörü nasıl yakarıızz hmm suya yüklenip hareketi arttırsak
Dondurma şeker oranı azdı çoğu limonluydu ama Petibör bilmiyorum evet su içemiyorum oruçluyum kaptanım Sahur da yemedim dengelemek için akşamada zebze agırlıklı beslenirim inşallah ters gelmez bu 67 yi kıramıyorum çünkü yapıştı 3 hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…