Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acil şifalar dilerim canım

Bende aynı öyle düşündüğüm için çok ağrımasına rağmen dayandım, itiraz etmedim, 5 gün oldu, geçmez mi? Geçmedi, 5 gündür evden dışarı adım atamadım. Sıradaki randevu pazartesi, o zaman söyleyeceğim.

Kiloyu takmıyorum, bu hislerim de geçecek, biliyorum, bu sefer tekrar başa dönmek istemediğim için arada stres yapıyorum, üstüne eklemesem, sabit kalabilse razıyım

Hihihi ben de moladayim pes etmek mi o nasıl bir şey

Eklenmez hiç endişe etme dengelersin canım benim bir gün istediğimiz gibi gecmediyse bunun yarını var
Pazartesiye hiçbir şeyin kalmadigi gibi daha iyi olduğunu görürsün inşallah. Hayatimda senin kadar dayanikli , yaşadığı onca sıkıntıya rağmen haline sukreden daha da asılan bir hatun tanımadım. Benim fezom bunları da atlatacak.

Moladayim güzel kaptanım. Bağırsak sorunlarımi halletmekle geçti bu hafta normal insanı ishal eden her şeyi denedim bazen oldu bazen olmadı . Kilo almadım ama veremedim de ikinci bir direnç vakası yaşıyorum ibre 67' e gelmek için inat ediyor ben de 66 yukarısı kurtarmaz diyorum tabi benim dediğime gelmek zorunda. Yani kusura bakmasın gözümüzü 65' lere dikmişiz Mart hedefim gerçekleşecek.
Durumum bu şekilde canım misafirlik olayları oldu ,sırada benim davetlerim olacak, üç aile var. Her biri farklı güne .
Geçen ne oldu ya millet nasıl çakal. Eşimin eski çalıştığı yerden bir arkadasi iftara çağırdı karı koca onlar iki kişi biz iki . Gittik tam beş aile cümbür cemaat iftar açtık benim yüzümde gülücükler tabi gelenlerin çoğu yaşlı insanlar kayınvalide , hâlâ , teyze.... haliyle hiç oturamadim. Kalabalık severim tamam ama on beş, on altı bir güne sığdırmak bana etik gelmiyor.

Siz diğerlerini tanıyormuydunuz?

İnşallah bağırsak sorunlarını halledersin canım ablam. Ben geldiğimde sen 70 lerdeydin ve yine direnç kilondaydın. şimdi 65 in eşiğindesin hangi direnç dayanmış bize bunu da kırarız evelallah

Misafirlerini de güzel güzel ağırla ve aramıza geri dön sensiz olmaz menüler tartılar şikayetlerimiz vsvs
Gittiğin abla da aşevi gibi herkesi bi günde doldurmayaymış iyiymiş yani bu bence davet ettiğin insana verdiği değerle alakalı

ev sahibi bir seferde çıkarmak istemiş misafiri muhtemelen ama evet dediğin gibi birbirini tanımayan 5 aile de olmaz

arkadaşlarını bir sefer çağırırsın aileni başka bir sefer uygunu budur

inşallah çabucak çözülür bağırsak sıkıntın canımm

neden olduğuyla ilgili bir fikrin var mı, magnezyum eksikliği kabızlık yapar bir tiroid

Güünnnaaayyyddıııınnn

Olduuumm olduuuummm sonunda regl oldum oh beee hâttâ tartıda eksi bile gördüm

Hepinize hayırlı cumalar olsun
Oh maşallah çok güzel sevindim
Yaaa çok geçmiş olsun
Neden böyle oldun canım, iş güç çok mu yogunsun,yoksa psikolojik olarak mi yorgun hissediyorsun.
Hiç bilmiyorum canım
Canım tiroid yapıyor olmasın bir de şeker çok pis uyku yapıyor. Bir şey daha aklıma geliyor ama hamiş olabilir misin ?
Hiç bilmiyorum canım 3. Değil kesin
Mutsuz değilim canım
Önce kendine dikkat et canım
Yaaa akraba olsa tanıdık olsa neyse arkadaş bide

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…