Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tek öğün olmuş üstelik ekmek pide tatlı yok çok güzel canım tebrik ederim. Eğer egzersiz yoksa ekmek pilav makarna gibi karbonhidrat grubunu olabildiğince minimumda tutalım. Kilo vermeyi hızlandıran bir yöntem

Kızlar kilo vermenin sırrını buldum galiba aç karnına yürümek.
Bikaç gündür oruçlu olduğum halde çok hareketli geçti. Mesela markete çıktım ama yolu uzatarak eve döndüm. İftar sofrası hazırlarken masaya bardakları tek tek taşıyorum ki fazla adım atmış olayım diye. Zaten 3 yaşında sürekli ortalığı dağıtan bi kızım var onun peşinde dolanıp ortalığı toplamak baya enerji harcatıyor. Böyle böyle hergün gram gram eksiler görüyorum.
Ben de insülin direnci vardı ben aslında yavaş kilo veriyordum diyetisyen aç karnına insülin bariyerleri en düşük seviyededir yağ yakımı için ideal zaman demişti sabahları aç karnına yürüyodm şimdi zaten tüm gün açız o yüzden gün içinde harcanan her kalori yağları parçalıyor bence.
Kardeşim de yıllardır kilo vermeye çalışıyodu ama veremiyordu ( pek hareket etmez) şu an stajyer ve hergün 10 bin adım atıyomuş sürekli gün içinde hareketli ve oruç tutuyor. 6 kilo vermiş 2 haftada. Dün resmini attı şok oldum baya incelmiş.
Üstelik onda da pcos var insülin direnci var..

Gün içinde erken saatlerde az miktarda sütlü tatli ye diyecektim ama diyetisyen listesi deyince içime kaçtı gerçi ben yazdım ama sen yapma madem

Ben tatlıya ağzımı sürdüğümde gerisi geliyor tutamıyorum kendimi bugün tuttum gerçi kuru meyve bile benim dengemi bozuyor yarından itibaren 21 gün şekersiz günlere başlayayım diyorum....
Ben ramazandan sonra şekersiz yapayım diyorum. Eğer kararını değiştirecek olursan sonra birlikte de yapalım mı.

Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım güzel menü ve adımlar.
Menum
Iftar
Yarim kase yayla corbasi
3 dilim patates oturtma
Salata

Ara 1 piko

Suyu 2 lt icicem insallah
Kiraz sapi cayi
Spor 6511 adim
Dun 4939 adim
Cordelia Elhan
Afiyet olsun canım menün de sporun da güzel.
Elhan @zeyneppk
Sahur
1 yumurta kahvaltılık
2 dlm tbe
İftar
Bir kase çorba
5-6 etli dolma
1 yk pilav kuru
6 çatal kadayıf tatlı
2 hurma
Afiyet olsun canım keşke tatlı olmasaydı ya da daha az yemiş olsaydın. Diğerlerini beğendim.

Babam rahatsızlandı canım
çok geçmiş olsun canım nesi var

geçmiş olsun canım

Günaydınlar bir kaç gün yoktum midem kötü ve çok fazla karbonhidrat yiyorum, sürekli bastirsin diye . Menulerim yazılacak halde değil
bulanıyor mu ağrıyor mu canım? çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…