Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neymiş mi birtanem ? Mutsuz değilim aslında çok yorgunum . Tükenmişlik sendromu sanırım benimkisi
Zaman zaman oluyor böylesi haller. Kendini kaptırma. Geçici olduğunu bil ve sakinlikle karşıla bu ruh hallerini de. Bu da geçecek, illaki geçecek

Canim Afiyet olsun ama dolma pilav cok birini tercih etmeliydin benim diyetisyenim pilav patates vs yersen tatli yeme diyor sanada öneri olsun .
Etli dolma yanı sarma koskoca için içine yarım çay bardağı prinç bile girmiyor Erzurumlular oyle yapıyormus yanı baya bıldıgın köfte içi neyse tatlı zaten olmamalı yada bır catal alıp dursaydım iyiydi hala alışamadım Ramazan’a sallıyor beni malesef yoksa dedıklerını bılıyorum karbonhidrat grubu bıtanesı tercıh edılmelı

Corba ayran aşıydı buğday vardı içinde ya kuzum hiç örnek bi menü değil zaten iftara davetlıydık en son gece 11 de hala tatlı ye dıye ısrar edıyolardı az az yemeye çalıştım tatlıda duramadım cok sadece yoksa yemeklerı kuş kadar yedım
Dolma sarma bu arada küçük parmağım kadar içinde prinç yok desem yerıdır baya bıldıgın köfte gıbı yapıyolar çünkü

İlk 2 gün güzel geçiyor 3. 4. Gün biraz zorlanıyor insan sonra alışıyorsun rüyamda tatlı görüyordum
Canım ben alışığım çok seker tüketmiyorum. Mesela bugün hiç şeker tüketmedim kuru meyvede yemedim. Sorun olacağını sanmıyorum. Ben diyetini tuzlu kurabiye ile bozan biriyim. Benim tuzla aram daha iyi. Çok şükür yoksa ev tatlı cenneti şuan

İftar davet yemegi olduğu için yapacagini yapmışsın tebrikler canım. O zaman sadece tatlida sikinti varmış . Az yediğin için o da telafi edilir umarım.

Afiyet olsun canım
Güzel beslenmişsin
Diyorum

Yaa o kadar da degil canım burdaki arkadaşlarda ramazan da illa ekliyor lar az bişey de olsa mesela ben haftada bir yiyorum bazen az miktarda dengeliyor um sonra

Sırf bu yüzden ne kimseyi davet ettim henüz ne de gidebildim

:

Hepiniz haklisiniz katiliyorum
Ama calisyorum ve bugun nobetciydim erken gidip gec ciktim
Evde olsam aksama kadar her seyi en sagliklisini yaparim
Ve ikizlerim var bos kalinca da dinleniyorum gunlerim boyle geciyor.
Kuzum gelmedin
Bizim soylediklerimize kalbin kırılmasın çalışan kadın olmak zor. Sadece senin için daha iyisini istiyoruz. Hem bizden kaçsan kendinden kaçamazsın biz seninleyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…