Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hepinize İyi Günler
Buraya pek bakamıyorum
Ama girmeye çalışıyorum
Moralim sıfır
İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor
Ben çabaladıkça sanki hiçbir şey olmuyor
Bugün Andulasyon günümdü gitmedim
Gidemedim
20.03.2024 ÇARŞAMBA
Beslenme Listem
Elhan uranus35

SAHUR 04:50
Yeşillik
2 dl.peynir
5 yeşil zeytin
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
2 kepekli galeta
1 kupa yeşil çay

İFTAR 19:23
2 bardak su
Köfte patates yemeği (Kızartmadan)
3 köfte
2 dl.patates
Roka salatası
Avuç içinden küçük pide
1 tatlı kaşığı tulum peyniri

21:30 Türk kahvesi şekersiz
2 litre su içildi

Son düzenleme:
Ben 86 ile doğuma girmiştim boyda yok yarım dünyaydım

Aaaah kuzum noldu kim moralini bozdu bu kadar, listen çok güzel. Andulasyonada gidememişsin olsun sağlık olsun başka gün gidersin. hayat hep bir çizgide gitmiyor mağlesef olabiliyor böyle moralimizin olmadı günler. neyseki geçip gidiyor hem bugün bahar bayramı bak, ümidimizi kaybetmek yook sevgiyle kucaklıyorum seni ve öpüyorum

çünkü 29 Nisan olan bir boğaaa, boğa olan benim gibi çünkü ben de bir boğayımm :)
Öylemi
Burcu’nun hakkını veriyor desene, öğlen yataktan çıktı işe gitti
12 nisan doğumlu olan az önce işten geldi, biraz dinlenip akşam futbol oynamaya gidecek, üstelik ayağının biri yara olmuş, diğeri de öyle ağrıyormuş, gitme dedim ama kime diyorum

Afiyet olsun çok güzel menü

Sağlıkla yaşasınlar canım. 12 Nisanlik olan tam benmişim. Annem g....tnde kurt var bir otur artık derdi. Ben de 13 Nisan
Aynı, kurt mu var, kurtlar mı var bilemedim, onu yatakta görünce şaşırıyorum, gerçi şimdi biraz yatmaya gitti . İftara doğru kalkıp günün 2. Maratonuna çıkacak

Arada hepimiz hissediyoruz, ipin ucunu kaçırsak yakalamak zor olacak, sıkı tutmak ayrı zorlayacak, biraz frei takılıp devam asılmak lazım

Bu ara biraz herşey üst üste geldi herhalde o yüzden bir duygu boşalması oldu.Hayat maalesef bazen çok güzel
Bazen çok acımasız olabiliyor
Çok sağol canım bendende sana çok sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…