Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım, bayağı az yemişsin. Adımların çok güzel.

@Lavinia_98 benim duruma gore iyisin aynı tarihte bak kaç kiloyum
Aynı ben oğlumu bırakıp masa başı işe başladıktan sonra 15 ayda 12-13 kilo aldım hayatımın en büyük şoku ve pik noktasıydı resmen araya hamilelik girdi kilolu halimle hamile kaldım üstüne 8 kilo daha aldım 80-81 kılo ile doğum yaptım

Merhaba kizlar
Sabah 1 sandivic ekmegine zeytin peynir ve marul koydum yarisini sabah yarisini oglen yedim

Aralarda kahve ictim
Ve 1 elma ama acayip aciktim eve gidip ne yesem diye dusunuyoree. Salatalik malzemem var birde ustune yumurta mi kaynatsam? Hizli olur diye dedim

Kahvaltılık yerine yemek yemen mümkün değil mi canım.

Yumurta olur peynir olur. Yada kabak soteleyip yoğurtla yiyebilirsin

Tok tutması için ayrıca 4 yk bakliyat haşlayabilirsin nohut,yeşil mercimek vs

Merhaba güzellikler
Benim işler yoğunlaştı birde Ramazanın tatlı huzur veren telaşesi de eklendi. Ben tamamen buraya vakit ayıramadım maalesef. Menülerimi bile bildiremiyorum.

Buraya ara vermek istiyorum. Müsait olursam hedefime ulaşmazsam dönerim.
Ben aynı şekilde devam ediyorum çünkü. Hepimiz hedeflerimize ulaşırız inşallah
Emekleri geçenler ve tüm katılım gösterenler hepiniz hakkınızı helal edin. Görmeden sevdiğim insanlarsınız
Allah'a emanetsiniz

Elhan zeyneppk Cordelia

Teşekkür ederim

İftar etmemismiyim
Hayırla sağlıkla ulaş hedefine canım

Sağlıkla tekrar buluşma ümidiyle
Müjdeli haberlerle gel inşallah.

Günaydınlar hanımlar,yarın sabah fiziğim başlıyor 9.30'da,sonra öğlen saati eşimn diş görüşmesi var gene yarın olmayabilirim herhalde.
Çok şükür tedavin başlıyor güzel sonuçlar almanı dilerim eküricim. Kalıcı şifalar bul bitanem Eşine de geçmiş olsun. Tedavisi kolay olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…