Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ahaha benim kilo ibresi kırmızının da
Yavaş yavaş yeşile kayacak canım hiç dert etme... bir günde almadık kiloları maalesef... şöyle bir 6 ay geçsin değişim muhteşem olacak ben sürekli önce ve sonraki kilo verenlerin fotolarına bakıyorum ilham veriyor ....

Sabah tartıldım ve uzun zamandır ilk kez bu kadar mutlu oldum inşallah hafta sonu çok güzel eksiler gelir herkese
Ben tartılmamaya çalışıyorum sürpriz olsun diye ama içim merakla dolu. Senin kilonu da çok merak ettim, inşallah cumartesi daha da güzelini görürsün.

İnşallah ben de bakıyorum arada çok imreniyorum. Başaracağım inşallah

Sonunda sıra menü yorumlarına geldi.
Afiyet olsun canım, karbonhidrat yoğun bir gün olmuş.
afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Afiyet olsun canım, menün güzel, sporun şahane.
Evet canım iyi olmamış ama farkındasın. Bence de daha güzel olacak.
Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım menündeki o küçük kadayıfı sorun olarak görmedim ben ama sonradan incir uyutması yemesen iyi olurdu (emzirme falan içinse ona da ok)
İyi geceler arkadaşlar

20.03.2024

Sahur 3 hurma + 1 bardak süt

İftar 1 kase yoğurtlu kabak kavurma
1 tabak taze fasülye
1 kase çoban salata

1 litre su

Adım 6233- 623 puan

Elhan Cordelia @zeyneppk
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Günaydın akşam uyuya kaldım.
Dün ki menüm
Sahur 1 yumurta salatası 1dlm ekmek 2 tam ceviz
Su 1lt var sanırım
Adım 6500
afiyet olsun canım. iftar yok mu?
Afiyet olsun canım, menün güzel olmuş.

Ben tartılmamaya çalışıyorum sürpriz olsun diye ama içim merakla dolu. Senin kilonu da çok merak ettim, inşallah cumartesi daha da güzelini görürsün.
Normalde bende sık sık tartilmam moralim bozulue diye. Sabah 71.70 gördüm sevdim yani cumartesi ne daha 2 gün var birde

Ne kadar sürdü canım bide direnci kırınca ne kadar gidiyor birden ?
Benim 2 hafta sürdü. 2 haftadır 1 kilo veremedim almadım da ama -700-800 filan gitti 2 haftada.. normalde haftada en az 1kilo giderdi bende böyle olunca heralde duraksadim dedim. Direncten sonra normalde haftada ne kadar veriyorsanız aynı döngüye dönüyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…