Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah tekrarını yaşatmasın, kimseyi de öyle bir felaketle bir daha sınamasın inşallah canım.

İyi yapmışsın canım. Canın çok çektiği zaman bi miktar yemek lazım tatlı falan da çünkü benim diyetisyenim şey demişti mesela bazı kişiler gelip diyormuş doğum günümdü pastamdan bile yemedim şeklinde. Diyetisyenim de diyodu bir ince dilim yiyin bu kadar katı olmayın çünkü vücut o isteğini unutmaz bekledikçe misliyle geri alır diyodu. Sen de bir çatal bir lokma şeklinde minik porsiyon alabilirsin eğer çoook canın çekerse. Ama önce eşine artık tatlı almaması gerektiğini güzelce izah et.
Kız biz ağaçları yeriz gene yeriz
Ya ne bileyim en azından yarış yaparız parkur koşarız yüzeriz eritiriz

Evet malesef çok zorlanıyorum
O yerken kaçabileceğin başka bir alan yok mu canım, ben öyle yapıyorum mesela. Eğer eşim çay keyfi yapacaksa çayımı doldurup diğer odada pc başına geçiyorum, ya da spor yapmak için evden çıkıyorum. Sen de belki kendi şartlarına uygun yöntemler bulabilirsin, çünkü gözünün önünde yenirken dayanmak pek kolay değil.

Bak çok güzel anlatmışsın teşekkür ederim bende üzülüyordum için rahatladı teşekkür ederim

Yok çok şükür gözümün önünde yemiyor teşekkür ederim canım ben zaten sürekli çocuklarla mesgule oldugum için çokta kafama takmıyorum tek isteğim artık şu 68 69 70 şere bir daha dönmemek aynadan bakınca kendi eskimi göremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…