Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım, menün güzel olmuş. Ramazanda bir parça tatlılara bir şey dememe kararı aldım ben, çünkü herkes evde olunca yiyor maalesef.
Menü

Sabah: 12.00
1 galeta
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin, peynir

Ara: sütlaç(kendim yaptım pirinci şekeri az)

Aksam:16.00
Ispanak yemeği+yoğurt
Elhan uranus35 Cordelia
Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım toplam kalori açısından menün güzel, sporun da iyi.
Afiyet olsun canım, dün yemediğin tatlı bugün yenmiş demek ki. Neyse ki gündüz yemişsin.
Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel.
Afiyet olsun canım çok güzel menü.

Afiyet olsun canım, akşam karbonhidratı fazla olmuş, makarna, pide ve pirinç.
Bugün ben de aynı batağa düştüm, resmen hiç yemek yemedim ama bi sürü pide yedim. Eve almamak en iyisi galiba.
Afiyet olsun canım, menün çok güzel olmuş. Sağlıksız şeyler yememişsin.
Kahvaltına bayıldım, çok iştah açıcı. Menün gayet güzel, sanırım akşam yok.
Afiyet olsun canım menün gayet güzel.
Menum
Iftar
1 kase tarhana corbasi
1 karniyarik
1 yk pirinc pilavi
Salata
Ayran

Ara 20.30
3 hurma topu

Su 1lt
Spor 9039 adim
Elhan Cordelia
Afiyet olsun kaptanım, menün de sporun da güzel. Yarın güzel bir sonuç bekliyorum senden.
Diyetisyen böyle istediği için yorum yapmıyorum canım ama normal düzeninde kola sever biri olduğunu gördüm.
Afiyet olsun canım, tek öğün olduğu için akşamki k.hidratlar çok sorun olmayacaktır.
Afiyet olsun canım güzel menü.

Çok geçmiş olsun canım, inşallah önemli bir şey yoktur belinde.

Korkunun ecele faydası yok, menümü yazayım ama ne saatleri takip ettim ne de yediklerimin miktarını.

Saat 3 ile 5.30 arası yedim her şeyi.

1 dilim peynir, 2 kaşık mantarlı tavuk yemeği, sanırım 1 tam pide (parça parça yedim), zeytinyağı ve limon sos.

21.00 çay yanı 20 çiğ badem.

Ekmek yüzünden deli gibi açım, yememek için direniyorum.

Su 1.5 litre
Spor 6000 adım=600 puan

Elhan Cordelia zeyneppk

Son düzenleme:
Tam pide tam olarak yuvarlak olanın tamından mı

Offf cok zormuş yaa, bebeksiz bile o kadar merdiven belini zorlar, ya bebeği evde bırak tabi biri varsa, ya da oğlun kendisi inemeyecek kadar küçük mü.

Offf cok zormuş yaa, bebeksiz bile o kadar merdiven belini zorlar, ya bebeği evde bırak tabi biri varsa, ya da oğlun kendisi inemeyecek kadar küçük mü.
5 yaşında küçük cadde üstü ev arkaya bakıyor servisin geldiğini görebileceğim şekilde değil yanı mecbur asagı ınıp uc bes dk beklıyoruz bırlıkte kızım 6 aylık uyumuyorsa kı genelde denk gelmıyor hep birlikte

Evet maalesef çay bardağına indirdim buna da şükür normalde 18 yaşımdan beri her gün 2 kutu kola içerdim.

Arkadaşlar oğlum çok öksürüyor, sütle hatmi çiçeği kaynatıp içiriyorum. Az önce uykusundan kalktı artık, öksürmekten uyuyamıyorum diye. Ayağının altına vicks sürüp yatırdım. Bildiğiniz hızlı etki eden çözümleriniz var mı bunlar haricinde.

Tiksinti yaratmak da iyi bir diyet yöntemidir canım

O da küçükmüş daha canım, keşke destek olacak birileri olsaydı. Tek çaren hep beraber inmek gibi duruyor maalesef.

Geçmiş olsun Benim bildiğim ballı limonlu su

Afiyet olsun canım. Tartı öncesi bir tam pide yarına seni üzmez inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…