Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun dr görmeden iyice tetkik yapılmadan spora başlama her şeyden önemli senin sağlığın beline bir bakılsın ondan sonra zaten yapabileceğin sporu dr söyleyecektir

İnşallah ciddi birşey çıkmaz canım kendini koru mumkun olduğunca bebekle anca yarım saat yürüyüş oluyo zaten benimki yarım saat dolunca kurulmuş gibi başlıyor ağlamaya mecbur giriyoruz içeriye
Ben 4. Katta oturuyorum asansör yok bebısle suan ınıp çıkmak zor belım ağrımıyorken zor ınıp cıkıyordum zaten kanguruyla hergun abıyı servıse indiriyoruz falan bakalım Rabbim yardım Etsin inşallah

Yakı değil balım bu ya Farklı bısey gınseng fln degısık bıseyler var ılgınc bı sekılde ıyı gelıyor olmadı alacağım malıyetlı bıraz ama napalım
Benim diyet muhabbetim tam olarak bir gecede bıçak gibi oldu ahtım var o yüzden istediğim kiloya gelince maviden kot alacağım kendime o gece mavıde o kabinde oldu herşey

Emzirme dönemini iyi değerlendirirsen bence de daha kolay olur senin için canım. Gördüğüm kadarıyla bayağı yol almışsın zaten.

Bana ver mutlaka canım, elhanın askeri olarak çarşambayı duşakabin temizliğine ayırıyorum

Kızlar ben bugün bir hata yaptım, eve gelirken ilk kez pide aldım. Bugüne kadar kendimi tutamam diye korkumdan almıyordum. O kadar haklıymışım ki Beyaz ekmek bünyeye bir kez girdi mi sürekli can cekiyor, şu an kendimi zor tutuyorum mesela.

Merhaba Arkadaşlar
Dualarınızda banada yer verin
Kimin duası kabul olur bilinmez
Hayırlısı ile bir ev buluyum
Eşyalarımız tertemiz gelsin
Yerleşiyim artık
Çok zor böyle muallakta olmak
Çok yoruldum
Hadi inşallah canım, öyle bir ev nasip olsun ki, ben bu kadarını hayal etmemiştim diyesin.

Öyle güzel anlatmışsın ki gece gece canım çekti. Neyse ki karşı takımdayım ve yemeyeceğim

ben de biraz önce leblebileri un haline getirip helva yaptım bu saatte ama tarifi yanlış hatırlamışım yağını çok koymuşum 3 yk yedim nasıl ağır geldi nasıl ağır geldi bir süre tatlı bir şey görmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…