Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Uzun zamandir ilk kez yiyorsan ödül gibi düşün afiyet olsun dengelersin
Bu hafta çok yoldan çıktım canım. Kendimi kandırmaya gerek yok
Yarın diyetisyen var ve ben listenin yakınından geçmedim. Kadın istersen erteleyelim diyor
Yani bilemiyorum gidip yuzlessem mi acaba tartiyla birinin karşısında olmak belki farklı gelir
Gidip dar bı pantolon alsam en güzeli galiba

Yüzleş bence yoksa devamı gelir. Daha güzel planli başlarsın yaz geliyor yazzzz heyyy biraz daha gayrettt istediğimizi giymeyelim miii

Bence yüzleşmek daha iyi geliyor ertelersen ipin ucu kaçıyor canım ...

Üzme kendini zaten her hafta birinci oldun bu hafta da senin olsun ben her cumartesi tıka basa kaçamak yapıyorum şimdi yarın sen güzel bir detox hazırlarsın kendine hepsi gider

Yüzleş bence yoksa devamı gelir. Daha güzel planli başlarsın yaz geliyor yazzzz heyyy biraz daha gayrettt istediğimizi giymeyelim miii
Evde korselerim bile bol geliyor. En son dar gelen bir elbisem vardı. Çok güzel oldu ama üst kısım (göğüs kısmı) bomboş kaldı üstümden düşüyor
Gideyim belki sürpriz olur

Merhaba Arkadaşlar
Dualarınızda banada yer verin
Kimin duası kabul olur bilinmez
Hayırlısı ile bir ev buluyum
Eşyalarımız tertemiz gelsin
Yerleşiyim artık
Çok zor böyle muallakta olmak
Çok yoruldum
Rabbim tez zamanda gönlüne göre hayırlı bir ev nasip etsin inşaAllah

Teşekkürler listemde bu şekilde olduğu için öyle yedim
Öyleyse super canim
Suyun icinde cubuk tarcin koyup gun boyu onu icersen tatli istegin azalirmi .Afiyet olsun
Kahvaltidaki lapami yoksa smoothie gibimi hersey cok guzel afiyet olsun canim

Erteleme bence genel vücutta yağlanma olmuş mu yoksa ödem mi yapmış görmüş olursun.

Evde korselerim bile bol geliyor. En son dar gelen bir elbisem vardı. Çok güzel oldu ama üst kısım (göğüs kısmı) bomboş kaldı üstümden düşüyor
Gideyim belki sürpriz olur
Benim nişan elbisemi görseniz giydim ve dedimki ben gerçekten bu kadar kilolumuydum farkında bile değilmişim ya şuan çuval gibi olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…