Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Uzun zamandir ilk kez yiyorsan ödül gibi düşün ♥️ afiyet olsun dengelersin
Bu hafta çok yoldan çıktım canım. Kendimi kandırmaya gerek yok 🙁
Yarın diyetisyen var ve ben listenin yakınından geçmedim. Kadın istersen erteleyelim diyor🙄
Yani bilemiyorum gidip yuzlessem mi acaba tartiyla birinin karşısında olmak belki farklı gelir🙁
Gidip dar bı pantolon alsam en güzeli galiba

Yarın diyetisyen var ve ben listenin yakınından geçmedim. Kadın istersen erteleyelim diyor🙄
Yani bilemiyorum gidip yuzlessem mi acaba tartiyla birinin karşısında olmak belki farklı gelir🙁
Yüzleş bence yoksa devamı gelir. Daha güzel planli başlarsın yaz geliyor yazzzz heyyy biraz daha gayrettt istediğimizi giymeyelim miii

Bence yüzleşmek daha iyi geliyor ertelersen ipin ucu kaçıyor canım ...

Üzme kendini zaten her hafta birinci oldun bu hafta da senin olsun ben her cumartesi tıka basa kaçamak yapıyorum şimdi yarın sen güzel bir detox hazırlarsın kendine hepsi gider 🫣

Yüzleş bence yoksa devamı gelir. Daha güzel planli başlarsın yaz geliyor yazzzz heyyy biraz daha gayrettt istediğimizi giymeyelim miii
Evde korselerim bile bol geliyor. En son dar gelen bir elbisem vardı. Çok güzel oldu ama üst kısım (göğüs kısmı) bomboş kaldı üstümden düşüyor 🙄
Gideyim belki sürpriz olur 😅

Merhaba Arkadaşlar
Dualarınızda banada yer verin
Kimin duası kabul olur bilinmez
Hayırlısı ile bir ev buluyum
Eşyalarımız tertemiz gelsin
Yerleşiyim artık
Çok zor böyle muallakta olmak
Çok yoruldum
Rabbim tez zamanda gönlüne göre hayırlı bir ev nasip etsin inşaAllah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Teşekkürler listemde bu şekilde olduğu için öyle yedim🌸
Öyleyse super canim
Menü
Saat 15. De 1 dlm kadayıf
16 da 2 YK bulgur pilavı 3 tane hurma
Saat 19 da 1 kase sebze çorbası
Biraz tatlı ağırlıklı oldu ama canım çok tatlı istiyor 🙄😭
Su şuana kadar 1 lt
zeyneppk zeyneppk Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Suyun icinde cubuk tarcin koyup gun boyu onu icersen tatli istegin azalirmi .Afiyet olsun 💗
Selam kızlar bugünkü menüm 💙
Kahvaltı 3 yemek kaşığı yulaf bir bardak süt yarım muz biraz tarçın
Ara bir activia
Akşam 5 köfte kabaklı yoğurt
Su 2.5 litre
Spor 4900 adım 490 puan 40 dk zumba 400 puan toplam 890 puan
Cordelia Cordelia Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk
Kahvaltidaki lapami yoksa smoothie gibimi hersey cok guzel afiyet olsun canim 💗

Erteleme bence genel vücutta yağlanma olmuş mu yoksa ödem mi yapmış görmüş olursun.

Evde korselerim bile bol geliyor. En son dar gelen bir elbisem vardı. Çok güzel oldu ama üst kısım (göğüs kısmı) bomboş kaldı üstümden düşüyor 🙄
Gideyim belki sürpriz olur 😅
Benim nişan elbisemi görseniz giydim ve dedimki ben gerçekten bu kadar kilolumuydum farkında bile değilmişim ya 😞 şuan çuval gibi olmuyor

X