Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Andulasyona bende giriyorum
Benim diyetisyenlerimde gençler
Bio rezonans nedir bana biraz bilgi verebilirmisin.

beyine dalga verip iştah kapatma diye geçiyor,
bugün iinci seansa girdim, herkes ikinden sonra
birşeyleri arzulama azaldı diyor da bakalım

Merhaba Arkadaşlar
Dualarınızda banada yer verin
Kimin duası kabul olur bilinmez
Hayırlısı ile bir ev buluyum
Eşyalarımız tertemiz gelsin
Yerleşiyim artık
Çok zor böyle muallakta olmak
Çok yoruldum
Rabbim gönlünüze göre versin inşallah kararsızlık ve muallakta olmak insanı çok yoruyor bilirim...

Of of kara kara düşünüyorum aklımdan çıkmıyor kaç tane yesem diye ah ah papatyam sen mavi takimdasin demi tatlim
Bi dakika ya sen benim takımımdasın dur sakın yiyemezsin
Bak şimdi tomrsciğim sana diyetin başlarındayken bir çiğ köfte partisinde uyguladığım taktiği öğreticem onu yaparsan hem arkadaşlarınla çiğ köfte partisinden geri kalmamış olursun hem diyetini bozmamış olursun.
Eline kocaaamaan bir marul alıyorsun içine yarım sıkım çiğ köfte koyuyosn (normalde 1 tam sıkım ya da 2 tam sıkım konulur ) üstüne bol yeşillik ilave edip lavaşsız marul dürüm yapıyosun. O kocaman marulu yerken zaten arkadaşların çiğ köfteleri çoktan bitirmiş olur yani toplamda 4 sıkım yiyebilirsin boooolllcaa yeşillikle birlikte. 2 bardakta ayran içtin mi zaten ful tok olursun. Ziyansız bir gün olsun inşallah

Çok güzel menü az da olsa yapabiliyorsan yürüyüş ekle listene zayıflarken aynı zamanda sıkılaşırsın
Bu arada kaşık derken yemek kaşığı değil dimi servis kaşığı ?

Çok güzel menü az da olsa yapabiliyorsan yürüyüş ekle listene zayıflarken aynı zamanda sıkılaşırsın
Bu arada kaşık derken yemek kaşığı değil dimi servis kaşığı ?
Yürümez olur muyum kaptanimmmm servis kaşığı değil yemek kaşığı yemek yediğimiz kaşık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…