Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm
Sabah 1 bardak kefir
Saat 9 da 2 tane karabuğday patlağı
Öğlen 13 de 2 tane karabuğday patlağı 1 mandalina (kabuklu ceviz kadar)
16da 1 hurma
Saat 19 da 2 YK pirinç pilavı 2 YK et sote
1 kase şekersiz komposto 1 küçük boy lokum 1 benimo 1 YK kadar çekirdek 4 kaju
Diyetisyenin ödem çayı şimdi.
Su 1 lt
Spor 6800 adım ve 40 dk plates
Serbest öğünümdü serbest takıldım.

İyi aksamlar
Elhan Zayif bir Dombili

20 Subat Beslenme listem

10:00
Ceyrek avokado,20 gr suzme peynir,kapya biber,1 yumurta,20 gr tb ekmek,5 fındık
13:00
Kereviz,havuc,kapya sote ekledigim yesil salatam
15:00
Yarım ayva, lilalif yulaf bar,sütlü türk kahvesi,1 maden suyu
17:30
300 ml Pancar suyu,40 gr tavuk,4 cicek karnibahar

2 lt su içtim

Biraz aç ve yorgunum sabah kan tahliline gidecegim öpüyorum sizleri

Yakın bir arkadaşım yürümenin zayiflatmadigini söyledi tabi ben mod düştü cikasimda gelmedi yine de kendimi zorladım ve çıktım
Nasıl zayiflatmaz canım ya bal gibi de zayıflatır düzenli yaptıktan ve en az yarım saat 45 dk yaptıktan sonra baya iyi oluyor bence tempolu olması önemli sadece

Yakın bir arkadaşım yürümenin zayiflatmadigini söyledi tabi ben mod düştü cikasimda gelmedi yine de kendimi zorladım ve çıktım
Kusura bakma ama Arkadaşın boş yapmış ben de ilk defa bu kadar çok yürüyüş yapıyorum düzenli ve ilk defa her hafta kilo verebiliyorum. Sadece diyetle gram gram gidiyordu iki üç haftada.

20 Şubat salı menüm kızlar
Kahvaltı 10.30 bir yumurta bir dilim peynir domates biber bir dilim ekmek
Öğle 14.30 bir bardak kefir bir bardak detoks suyu bir yeşil elma
Akşam 18.00 bir tabak ıspanak yemeği üstüne yoğurt
Spor yok bugün hiç keyfim yok yapamadım ev içinde attığım adım var sadece 750 adım 75 puan
Zayif bir Dombili Elhan Cordelia

Afiyet olsun canım ayrıca da geçmiş olsun.
Kan tahlilin inşallah güzel değerler gösterir.

Menün çok güzel canım hiç canını sıkma suyunu bol içtiysen Hergün spor hareket olacak diye şart mı var yarın yeni bri gün Bol bol eksilerin olsun inşallah

Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü. Bugün duyduğum kaçıncı keyfim yok yorumu sayamadim. Cemre düştü dün gece onun etkisi mi nedir anlamadım. Allah kaplerinize ferahlık versin.

Yaa ben yanlış mı okudum yoksa kilo alsammı versemmi muhabbetleri mi geçmiş. Bir gram vermek için kan ter emek gözyaşı döken bizler..
burası kilo verme topiği değil mi ? Kilo almak isteyenler için başka sayfalar var.
Zaten bugün moralim bozuk doluyum bak buna bile ağlarım he

Senin menülerin harika canım geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar çıkar öpüyorum

Hoş geldin İremcim. Üyeliğin , başlangıcin hayirli olsun.
İstediğin kiloya sağlıkla ve keyifle ulaşmanı dilerim. Çok uzun bir yolun yok hedefine kolaylıkla ulaşırsın inşallah

Teşekkür ederim hepimiz inşallah
Grubumuz cana yakın çok tatlı hanımlardan oluşuyor. Herhangi bir soru ihtiyacı hissettiğinde çekinmeden sorabilirsin. Birimiz mutlaka yardımcı oluruz.
Günlük menü bildirimimiz ve haftada iki gün Salı ve Cuma günleri tartı bildirimlerimiz oluyor. Salı bildirimi normal tartılıp sadece kilonu yazıyorsun. Cuma tartı günümüz fotoğrafli oluyor. Bir hafta sonunda takımlara girme hakkini kazanıyorsun.. Cumartesiye kadar aktif olup uyum saglarsan takımlara alabiliriz. Yarışma heyecanı daha çok motivasyon sağlıyor korkup endiselenme .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…