Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Keşke herkes gelebilse zayıflayınca böyle çıtır çıtır gezip kız günü yapabilsek size pastalar börekler yapsam Elhan
Diyet pasta börek yap bize beyb. İnşallah görüşürüz. Sayfaların şenlikleri toplantıları falan oluyor belki KK da öyle bir şey yapar mı acaba

Diyet pasta börek yap bize beyb. İnşallah görüşürüz. Sayfaların şenlikleri toplantıları falan oluyor belki KK da öyle bir şey yapar mı acaba
Yok yok istediğimiz kiloya inip hiç korkmadan istediğimizi yedigimiz bir gün olsun isterim keşke yapsa ben katılırım valla alırım tatlilarimi gelirim

1 güncükten birşey olmaz galiba
Canım genel olarak zayıf kalmanın formülünü bulmak gerekiyor Çünkü en büyük sıkıntıyı burada yaşadığım için zayıfladığımızda yemek börek dendiği zaman direkt tekrqr eski kiloma dönecekmişim gibi geliyor bana. Kendimi kaybetmemeyiöğrenmeliyim. bir öğünde bir günde bırakıp sağlıklı beslenmeye devam etmeyi öğrenmeliyim. Bunu başarınca tatlılar börekler yenecek tabi

Doğru evet aslında bize kilo aldıran 1 tane börek poğaça değil birkaç tane poğaça. Zayifladiktan sonra eğer ipin ucunu kacirirsak yine eski döngüye gireriz zaten insan istese de eskisi gibi yiyemiyor vicdan azabı çekiyor yiyince

Sağlık fışkırıyor menüden süper olmuş tatlım afiyet olsun şifa olsun
Sabah yok:
Aksam : Eminönün de balık ekmek
Ara yok.
Su 1 litre filan ama içicem
Cordelia Elhan Ceeeeeeeeeeee
Afiyet olsun tatlım

İyi akşamlar
20.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 1 haş.yumurta,30 gr süzük peynir,1 dilim tbe,1 domates,5 badem

Ara 16:00 10 leblebi,1 portakal

Akşam 20:00 100 gr tavuk ızgara,göbek salata (1 yk zeytinyağı) 1 dilim tbe

2.5 lt su
1956 adım

Elhan Zayif bir Dombili Cordelia

Cordi nin listeyi sabahı öğleye öğleyi akşama alarak yapıyorum 3 haftadır falan ilk defa acıktım iyi oldu.

Ceeeeeeeeeeee Elhan

20 Şubat 2024 Salı

sabah 10.30
1 dilim kek, filtre kahve

öğlen 12.10
asrın tandırı lavaşı içinde 3 köfte, domates, biber
1 ince dilim kek

ara 14.30
15 fındık fıstık badem

ara 16.00
2-3 yk ev yoğurdu içine 2 yk granola ve tarçın

akşam 19.10
1 tavuk but, 4-5 yk mantarlı pilav, 1 kase cacık, pişmiş acıbiber turşusu

gün içinde 2 kupa yeşil çay
şimdi siyah oolong çayı içiyorum.

1,5 lt su

Aslında baya oldu böyle şekerli şeyler yemeyeli çikolata vs ama bi kaç gündür grip oldum diye mi acayip bir istek oluşuyor yada çocuklar ben hastayım diye moralim bozuluyor anlamadım evet bende bunu düşündüm keşke en azından fıstık ezmesi vs olsaydı dedim onu sürerdim Bayada pişman oldum zaten ekmeğin bi kısmını yemedim vicdan yaptım emeklerime

Kek pilav turşu fındık fıstık badem Ağlarım ama
Afiyet olsun canım ama karbo çok olmuş tatlım onları bi düzene koyalım eksi görmeni o kadar çok istiyorum ki cumartesi günü Yarın itibari ile dengeleyelim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…