Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Art niyet yoktur da alinganligim var biraz belkide

Sana özel olabilirim canım

İnşallah

1 kg artıdayım
Duvarcı ustası bulmak zor olmasa yeni meni dinlemeyip tartimi kirasim var benim de.
Gel sarılalım tatlım. Bugun artıma hiç anlam veremedim. Senin tartın da benimki gibi saçmalamış sadece üzülme tamam mı

Afiyet olsun tatlım. Çok güzel bir menü
Yıllar önce senin menüde bu vicdan çorbasını görmüş ve sormuştum sen de tarif etmiştin bana. Uzun zamandır aklımda yoktu .

Bugün menüm
Hastanede olduğumuz için eve gelince kahvaltı yaptım saat 14:30 1 yumurta peynirli 1 tbe çay
Ara kahve nesfit bar
Ara 17:00 1 salatalık yoğurt
Akşam yemeğinden önce canım aşırı tatlı istedi 1tbe üzerine 1 yemek kaşığı reçel yedim
19:30 mercimek mantısı 1 tabak mevsim salatası bi kaç kaşık
Su
Su 2 litre suan için

Afiyet olsun canım Canının aşiri tatlı isteme zamanlarında kendine sağlıklı bir alternatif bulmalısın canım. Bir seferlik bir şey olmaz belki ama sonrası için evde hurma, dut kurusu, kuru üzüm, kuru incir bulundurabilirsin. Rafine şekerden daha masum olduğunu düşünüyorum.

Sbah yok
Öğleyin biraz antep peynir ve bir köz bibberr iki kepek ekmek

Ara yarım kivi

Akşam iki kaşık bulgur
Şimddi ise bir kase süt mısır
Yeşil çay
Elhan Ceeeeeeeeeeee
Afiyet olsun lavişim.
Akşam öğünü tercihin iyi olmamış. Süt mısır glisemik endeksi yüksek bir besin. İki kaşık bulgura yakışmamış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…