Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün tartı sonucum ile ekibin yanina gittim. Arkadaşlar şok oldu sen 74 kilomusun diye. Biri 75 kilo (ev tartisiyla. Benim bu kat kat giyili halim bile değil) inanmadı. Biri uzun zayıf abla ben 78 kg nasıl olur dedi
Kilom ve bedenim aynı değil. Başta çok şey yapmamıştım ama sonra çok üzüldüm
Off

doğru anlıyorum di mi senin 74 olmana daha az göründüğünü düşündükleri için şaşırıyorlar?

eğer öyleyse bence aksine sevinmelisin canım, demek ki verdiğin kiloların çoğu yağdan gidiyor ki daha sıkı görünüyorsun

Tam tersi canım
Daha fazla gosterdigimi düşünüyorlar

Canim herkesin goruntusu bir degil kimi daha kemikli sıkı olabiliyor tartida agir basıyor. Benim annemde 105 kilo ama kimse inanmiyor kadın sıkı etli. Komsumuz var 90 kilo annemde fazla duruyor. Boyle kiyaslamalar cok yanlis yaa keşke yapmasalar... Olabilir sen fqzla gorunebilirsin ama onlara göre... Bu bir kiyaslama. Sen kendi gecmis goruntunu göz önüne alacaksin nasil bir degisim yasamissin diye diger bedenleri degil onlari takma

Yaz gelsin şu döküntüler bı gitsin çok güzel olacağım hem görüntüm hem kilom

Geçmiş olsun canım
Teşekkür ederim canım
Dikkatli ol canim sağlıkla gelsin 90 lar

Canim benim ödem 10 gün oncesinden başlar takinti yapma

Cok gecmis olsun

Cordelia canim ailen saglikla gidip gelsin insallah Allah ibadetlerini kabul eylesin
Teşekkür ederim canım
Nasıl yaptın ki
Hiç bilemiyorum canım
Teşekkür ederim canım

Tam tersi canım
Daha fazla gosterdigimi düşünüyorlar
çok özür dilerim canım yanlış anlamışım

ama yine de takma şu "elalemin" dediklerini

çok sinirleniyorum, ne kadar hadsiz bir milletiz kime ne benim kilomdan görüntümden

sen sağlam ve güzel adımlarla ilerliyorsun ve yakında hepsinden çok daha zayıf olacaksın inşallah ama emin ol o zaman bile sana diyecekleri birşey olacak

bunları umursamamaya çalış lütfen

bana da çok kilolu olduğum o dönemde biri takmıştı kilo veriyorum aaa vermişsin alıyorum aaa yine almışsın ayy balon gibisin bir şişip bir iniyorsun deyip dururdu nasıl üzülürdüm nasıl kızardım kendime

ama sonra kilomu verdim bu sefer ne dendi biliyor musun ayy çok vermişsin kilo yüzün çökmüş kilo al sen

herkesin vücut tipi farklı, ben mesela ofisteki kızlardan zayıfım kilo anlamında ama onlar üst bedeni 36 giyerken bende emanet duruyor sıkıyor falan 38 daha güzel duruyor

daha gevşek olabilir etlerin, boyun onlardan kısa olabilir vs vs, kıyas yapmak çok yanlış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…