Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu devirde böyle çocuk olmakta insan olmakta zor biliyorsun
Öğretmenleri bile günümüzün normal dediği cocuklardan değil. Kurallara uyan saygılı bir çocuk diyor. Çok kırılıyor kalbi o yüzden
Maşşalah canım topluma böyle çocuklarr kazandırmak lazım

Çok teşekkür ederim canım inşallah hep eksiler yazarız buraya

Gece 00 geçiyordu yattım, 04:20 de kalktım, işçileri işe yolladım
05:30 da yattım
08:00 da kalktım, çorap giydirmeye geldiler
şimdi tekrar kalktım
Bu hafta gözlerimi açamıyorum
Yat kalk yat kalk insan daha bir sarhoşluyor bende sabah 7 de kalktım gece geç yattığım için tekrar uyudum sonrası pişmanlık günü öldürdüm
Çorap giydirme nedir?

Ay kızlar başıma ne geldi
Kargo teslim alıyordum kapıda kod falan sordular elimde tel söylerken sen benimkilerden biri kaçtı hiç yapmaz. Ben de peşinden tabi pat arkamdan kapı kapandı kaldım mı dışarıda çıplak ayakla
Neyse çağırdım çilingir yarım saat bekledim çocuk kucağımda korkudan tir tir titriyor benim elim ayağım boşalmış 10 sn de açtı kapıyı ama istediği paraya şok oldum ! Soktum içeri kaçma bir daha diye söylenirken çilingir bırak kaçsın abla sayesinde para kazandım bak dedi Kaldım öyle iyi günler diyip kapıyı kapattım. Şimdi girdi yatağın altına çıkmıyor korkudan

Cumartesi 59.00
Salı 58.30
Fark -70 gram
Tartiya 10 kere cıktım acaba gerçek mi diye ejdjej
Elhan Ceeeeeeeeeeee
Tebrik ederim canım harika bir eksi
Yaramaz ya geçmiş olsun canım hareketli dk lar geçirmişsin Çilingirde bi alem ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…