Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi ki dogdun canım nice senelere

Mutlu yaşlar dilerim
Afiyet olsun canım siyah pirinç tadi nasıl faydali olduğunu duymuştum da
Pakizeyi dövüyor kapattım odaya oradan bakiyor
Eki Görüntüle 3389139
Ayyy kıyamam bakışı bak şapşik

Afiyet olsun canım Her zaman menülerini beğeniyorum yine çok güzel menün Siyah pirinç pilavını merak ettim basmati gibi birşey mi daha önce hiç görmedim merakıma soruyorum
Teşekkür ederim kaptanım

Siyah pirinci bende ilk defa denedim ama tadını çok beğenmedim tarife göre yaptım biraz lapa oldu basmati değil bildiğin pirincin simsiyah hali ama glisemik indeksi çok çok düşük sağlıklı bir yiyecekmiş ben normal pirinci üç ay kadar yiyemiyorum beyaz pirince karşı intoleransim çıktı o yüzden bu pirince yöneldim diyetisyenimin tavsiyesiyle

Aaaa nasil yemezsin tahin sevmiyorsun o zaman
Tahini çok severim sanırım tamamen ön yargı bendeki zaten böyle gittiğim yerlerde de sabit yediğim şeyler dışında birşey yiyemiyorum eşimin tabiriyle damak zevkim yok bildiğim şeyden çıkamıyorum herhalde ama bir çoğu şeye böyle yaklaşırım misal kefir her gördüğümde midem bulanırdı bi içmeye başaladım bırakamadım böyle değişik şeyler var önceden asla yemem diyip müptelası olduğum şuan aklıma bu geldi

Aynen canım azcıkda tadı güzel olaydı mübareğin

Doğum günün kutlu olsun

Ben bazi cok sevdigim seylere hani tadina baksam birakamayachim tarzda olan... İ ih ben pek sevmem onu yaa falan der kendimi koşullarım sanki oyle bisey seninki de

Afiyet olsun canım geçmiş olsun

Afiyet olsun canım
Geçmiş olsun bizde yaniga yumurta akı surerler direk kırıp dolaptan çıkmış daha iyi bir kaseye koy elini içine koy geç gördüysem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…